Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Martı Grubu Turizm Sektörünü Buluşturdu

Türk turizm sektörünün köklü ve lider kuruluşlarından Martı Grubu, dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan 18. Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’te turizm sektörünün yerli ve yabancı temsilcileri ile buluştu.

Giriş Tarihi: 3.2.2014 17:07
EMITT fuarında yeni ve yenilenen tesisleri ile büyük ilgi gören Martı Grubu 31 Ocak akşamı iş ortakları ile görkemli bir davette bir araya geldi. Turizm sektörünün önde gelenleri, acentalar, grubun çalışanları ve iş ortaklarını buluşturan davet grubun şehir oteli Martı Istanbul Hotel ev sahipliğinde gerçekleşti.

Mayıs 2012'de hizmete giren lüks butik otel Martı Hemithea ile en üst gelir segmentine hitap eden ve güney sahillerinin en özel tesislerinden birini faaliyete geçiren Martı Grubu, Temmuz 2012'de açılan Martı Istanbul Hotel ile şehir otelciliğine adım attı. Ayrıca, Hisarönü'nde bulunan Martı Marina da 2012 yılında baştan tasarlanarak Martı Marina & Yacht Club olarak yenilendi.

Temelleri 1967 yılında atılan Martı Grubu, 1969 yılında Türkiye'nin ilk resort oteli, Martı Resort ile Marmaris'te faaliyetlerine başladı. Bugün yaklaşık 1200 çalışanı ile Türk turizm sektörüne katkı sağlayan Martı Grubu, bünyesindeki tesisleri Martı Resort, Martı La Perla, Martı Myra, Martı Marina & Yacht Club, Martı Istanbul Hotel, Martı Hemithea, ve Güllü Konakları ile hizmet veriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Martı Grubu Turizm Sektörünü Buluşturdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN