Çağla Kubat'tan Virgin Adaları

Giriş Tarihi: 12.3.2014

Milli Sörfçü Çağla Kubat, geçen yıl Amerikalı Jimmy Diaz ile evlenmişti. Çift, kızlarını kucaklarına almak için gün saydıkları şu günlerde Diaz'ın ailesinin yaşadığı adalara gitti. Kubat da bu tatili fotoğraflayıp TATİL SABAH'a yazdı

Eşi Jimmy Diaz ile birlikte Karayipler'deki St. Croix, St. John ve St. Thomas'tan oluşan Virgin Adaları'nı gezen Çağla Kubat, doğum öncesi bol bol oksijen depoladığını belirtti. Önümüzdeki ay kızını kucağına alacak olan Çağla Kubat, gezdiği tüm adaları kendi çektiği fotoğraflar eşliğinde Tatil SABAH'a anlattı.

1-Geçen ay Karayipler'in doğu ucunda bulunan St. Croix, St. John, St. Thomas adalarından oluşan Virgin Adaları'na seyahat ettim. St. Croix, eşimin çocukluğunu geçirdiği ve ailesinin yaşadığı ada. Oraları ziyaret etmek istedik. Fotoğraf, St. Croix adasının en güzel plajlarından Buckisland'da çekildi.

2-Eşim Jimmy'nin ailesinin evinde her gün düzenli olarak yüzme ve bisiklet gibi kardiyo çalışmalarıma devam ettim. Ve böylece hamilelik boyuncu formumu korumaya çalıştım.

3-Adanın doğasından faydalanarak sağlıklı beslenme şansım oldu. Özellikle sabahları toplayıp suyunu içtiğimiz Hindistan cevizi keyfini çok özlüyorum.

4-Haftanın üç günü hamilelik konusunda uzman fitness eğitmeni Albion'la çok özel bir spor programı uyguladık.

5- Ailemin de St. Croix'ya gelmesiyle diğer Virgin Adaları'nı deniz uçağıyla hep birlikte gezmeye karar verdik.

6-St. Thomas, adalar arasında en gelişmiş ve zengin olanı. Büyük limanına her gün dev gezi gemileri uğruyor olması turizmi çok geliştirmiş. En bakir ama bana göre en muhteşem doğaya sahip St. John'a ise feribotla geçtik.

7-St. John'daki favori plajımız.

8-St. Croix'daki bulunduğum nokta Kristof Kolomb'un Hint Adaları zannederek Karayip Adaları'nı ilk keşfettiğinde gemilerle çıkış yaptığı topraklar.

9-St. Croix'da karnavala denk gelmek kızımın şansı olsa gerek.

10-St. Croix'da son günü en güzel otellerden Buccabeer Hotel'in herkese açık rüya gibi plajında geçirirken hem dinlenmiş oldum, hem de çok huzurluydum.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çağla Kubat'tan Virgin Adaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN