Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Turizm fuarında SABAH kahvesi

Turizm sektörünün önde gelen oyuncuları Rusya'da buluştu. 22'ncisi düzenlenen MITT turizm fuarında sektör devleri Sabah'ın ikram ettiği Türk kahvesiyle güne başladı. Turizm Bakanlığı'nın Home of Turkey konseptiyle tasarlanan fuar alanı büyük ilgi gördü

Giriş Tarihi: 22.3.2015
Turizm fuarında SABAH kahvesi
Rusya'nın en önemli turizm fuarı MITT, turizmin dev oyuncularını buluşturdu. Bu yıl 22'ncisi düzenlenen fuara Türkiye'den katılanlar arasında Limak otellerinden Güral Premier'e, Crystal'dan Xanadu Resort Belek'e, Kaya Grup'tan Sueno Hotels'e kadar turizm sektörünün önde gelen markaları bulunuyordu. Fuar, Tatil SABAH ekiyle renklenirken sektörün ileri gelenleri güne Sabah'ın ikram ettiği Türk kahvesiyle başladı. Tatil SABAH'ın sektörü Rusya'da da yalnız bırakmadığını vurgulayan Limak Turizm Grubu Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, "Güne Rusya'da Sabah kahvesiyle başlamak harikaydı. Sektörün dinamiklerinden biri olan tatil ekini büyük bir keyifle takip ediyoruz. Sabah farkını yine ortaya koydu" dedi. Güral Premier Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Güral, ilk çıktığı günden beri Tatil SABAH'ı büyük bir keyifle takip ettiklerini vurguladı. Güral, "Gerek röportajları gerek yazı dizileri gerekse tatile çıkmak isteyenler için sunduğu önerilerle tatil eki tatilcilerin vazgeçilmezi oldu. Büyük bir keyifle takip ettiğimiz eki hazırlayanları kutluyorum" diye konuştu. Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doruk Kaya da şunları anlattı: "Rusya'da Sabah'ın ikram ettiği Türk kahvesi büyük bir sürpriz oldu. Sektöre her zaman destek veren Tatil SABAH ekine teşekkür ederiz." Liberty Hotels Genel Müdürü Mehmet Biçer ise "Güne Sabah'ın ince düşünülmüş sürpriziyle güzel bir başlangıç yaptık. Şimdi bu keyfi tatil ekiyle sürdürüyorum" diye konuştu. Xanadu Resort Belek Hotels Genel Müdürü Yusuf Hacıosmanoğlu da "Fuar çok renkli geçiyor. Bu yıla dair Rusya pazarında yaşadığımız endişeler yerini pozitif bir havaya bıraktı" dedi.

RENKLİ KARELER

Fuarda ikram edilen Türk kahvesi renkli kareleri de ortaya çıkardı. Türkiye'den binlerce kilometre uzaklıkta olan turizm sektörünün oyuncuları, Türk kahvesi ikramının keyfini çıkardı. Bu keyfi Tatil SABAH ekiyle sürdüren duayenler fuar yorgunluğunu bir nebze olsun attı. Türkiye'nin her köşesinden turizm sektörünün oyuncularının yer aldığı fuarda, Avanos Kaymakamlığı'nın yaptığı ve yapılışını anlattığı el emeği çömlekler Rus ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, "Ülkemizin her köşesi ayrı bir hazineyi barındırıyor. Yöremizin el emeği ve göz nuru çömleklerini burada Rus misafirlerimize gösterdik. Yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Ülke tanıtımına medya desteğini esirgemeyen Tatil SABAH ekine teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi. Halk oyunlarının da sergilendiği fuar alanı, Türk ezgileriyle şenlendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turizm fuarında SABAH kahvesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN