Bu yaz saçlar aksesuvara doyacak

Giriş Tarihi: 24.4.2016
Bu yaz saçlar aksesuvara doyacak

Bu yaz yerleri çiçek kızlarla renklenecek. Yıllardır unuttuğumuz, geri plana attığımız çiçekli, taşlı saç aksesuvarları yeniden popüler oldu. Feminen görüntünüzü daha da güçlendirmek için bu aksesuvarları kullanabilirsiniz

tasarımcıları resmen bizlerle oynuyor. Son birkaç senedir önce spor sonra maskülen çizgilere adapte olmaya çalıştık. Şimdi de bohem, romantik, rengarenk ve oldukça da feminen bir yaz mevsimine alışmak durumundayız. Bu öyle bir yaz ki neredeyse baştan ayağa kendimizi ve tabii ki dolabımızı yenilememiz gerekecek. İnce detaylarla bezenmiş elbiseler, etekler, mini şortlar ve gittikçe küçülen çantaları kullanan bir kadın siluetinde saçların aksesuvarsız olması düşünülemezdi. Yıllardır dolabınızda duran, ne yapacağınızı bilemediğiniz ne kadar saç aksesuvarınız varsa bu yaz onları yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz. En taşlı tokanızın, en süslü tacınızın ve en renkli fularınızın yeniden göz önüne çıkma vakti geldi.

BU YAZ FULARSIZ GEÇMEZ
1960'lar döneminden parça parça detayları kullanan moda dünyası sonunda saç bantlarını ve iddialı fularları da yeniden hayatımıza soktu. Hafif dalgalı saçlarınızı renkli ipek şallarla sarıp kemik gözlüklerinizi takacağınız bir yaz sizi bekliyor. Tabii ki bu trendi beldelerinde kullanmak çok daha kolay olacak. Mini elbiseniz, mini şortlarınız, uzun bohem elbiseleriniz bu aksesuvarla çok güzel görünecek.

İRİLİ UFAKLI TOKALAR
Tabii ki olabildiğimizce erkeksi görünmeye çalıştığımız şu son birkaç yıldır kafamıza toka taktığımız yoktu. Hatta toka takmak durumunda kaldığımızda da olabildiğince en düz ve tek renkli sade modelleri tercih ediyorduk. Şimdiyse her şey tamamen değişti. Yapmanız gereken, en taşlı, en iddialı tokayı takmak. Hatta birkaç tokayı birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz.

TAÇLANMA VAKTİ GELDİ
Yıllardır taç saç aksesuvarları arasında kesinlikle en geri planda kalmış olandı. Durum öyle bir hal almıştı ki gelinlikle bile taç takmak son derece rüküş kabul ediliyordu. Oysa taçlar geri geldi. Dolce&Gabbana'nın süslü taçlarına bakıp da insanın kendisine bir tane almak istememesi düşünülemez… Siz de bu durumun tadını çıkarıp renkli taçları yeniden kafanıza takın
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu yaz saçlar aksesuvara doyacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN