Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mavi ve yeşilin kollarında

Yaz mevsimi sona ermeden Bayramı i sizin için önemli bir fırsat. Etstur’un tatil seçenekleri içindeki gemiyle Yunan Adaları turları masmavi engin suların keyfini yaşamak için birebir

Giriş Tarihi: 18.8.2016
Mavi ve yeşilin kollarında tatil
Bayramı'nın dokuz günlük inin tadını unutulmazlar listenize eklemeye ne dersiniz? Bunun için Etstur'un, tatil seçeneklerine göz atın. Bugüne kadar gemi turu yapmadıysanız, Etstur'un gemileriyle Yunan Adaları rotası isabetli bir tercih olabilir. Tabii, sadece Yunan adaları yok seçeneklerde. Balkanlardan Karadeniz'e kadar uzanan pekçok seçenek sizi bekliyor. Etstur Genel Müdür Yardımcısı Suat Özbek de, misafirlerin sezon bitmeden, makul fiyatlarla denizin ve güneşin tadını çıkarmak istediklerini hatırlatarak, "Şu anda bile mevcut satışlarda 45 bin kişi civarında bir rakama ulaştık. Henüz önümüzde birkaç haftalık bir süreç var; bu zamanı misafirlerimizin iyi değerlendireceğini düşünüyoruz" diye konuştu. Etstur'un yurt dışı ve yurt içi rotaları şöyle:

YURTDIŞI ROTALARI

BİR ÜLKE BEŞ ŞEHİR
Yedi gece süren Büyük İtalya turunda; tasarımın başkenti Milano, romantik şehir Venedik, sanat şehri Floransa, eşsiz lezzetleri ile Roma ve Napoli'yi bir gezide tanıma imkanına sahipsiniz. 779 Euro'dan başlayan fiyatlarla çıkacağınız bu tatilde, her şeyi bulacaksınız.

HALKİDİKİ YARIMADASI
Yunanistan'da bir yarımada olan Halkidiki, masmavi denizi ve plajlarının güzelliğiyle büyülüyor. 'nda kısa tatil arayanlardansanız, dört gece süren bu tur size göre! 249 Euro'dan başlayan ekonomik ama bir o kadar da keyifli bir tatil sizleri bekliyor.

BALKANLAR'DA YEDİ GECE
Balka nla r'da Yedi Gece Gez gez bitmeyecek bir tatil için Belgrad ve Üsküp Turu ideal! Bu turda Saraybosna, Mostar, Budva, Ohrid, Bar veya İskodra gezeceğiniz yerlerden birkaçı... Uzun tatil için cazip bir alternatifi olurken, 599 Euro'dan başlayan fiyatıyla da cezbediyor.

?YUNAN ADALARI GEMİ TURU

EGE LİMANLARINDA BAYRAM
Kurban Bayramı'nda, 11 Eylül çıkışlı dört gecelik ve 15 Eylül çıkışlı üç gecelik seçenekleriyle kısa bir tatil yapmak isteyenlerin rotası, Etstur'un gemisi Delphin olacak. Etstur'un vizesiz Yunan Adaları Turları ile Ege'nin en güzel limanlarını keşfetme imkanı bulabilirsiniz. Mikonos, Santorini, Rodos, Lavrion, Siros 339 Euro'dan başlayan fiyatlarla, keşfedeceğiniz limanlar arasında...

YURTİÇİ ROTALARI

KARADENİZ'İN YEMYEŞİL YAYLALARI SİZİ ÇAĞIRIYOR:
Yurt içinde mevsimi de göz önünde bulunduracak olursanız en güzel seçeneklerden biri uçaklı ya da otobüslü Karadeniz Turları... 938 TL'den başlayan fiyatlarla sunulan tur programında; Karadeniz'in yemyeşil yaylalarını, zengin yöresel lezzetlerini ve kültürel güzelliklerini keşfetme şansı bulacaksınız

EN İYİ OTELL ERDE TATİL KEYFİ
Dinlenmek ve eğlenmek isteyenler için en ideal adres tatil köyleri ve resort oteller... Bayrama özel hizmetler ve eğlence programlarıyla sizi bekleyen otellerde, sevdiklerinizle birlikte hem eğlenecek hem de yorgunluğunuzu atacaksınız. Yurt içi ve Kıbrıs otelleri, bayrama özel düzenledikleri etkinliklerle size unutulmaz tatiller yaşatmaya hazırlanıyor.

BU BAYRAM HEDEF 120 BİN MİSAFİR
Etstur Genel Müdür Yardımcısı Suat Özbek: Kurban Bayramı için önümüzdeki süreçte, satışların daha da hareketleneceğini düşünüyoruz. Kamu personellerinin yıllık izinlerindeki yasağın kalkması da rezervasyonları olumlu etkileyecektir. Misafirler yaz sezonu sona ermeden, makul fiyatlarla denizin ve güneşin tadını çıkarmak istiyorlar. Şu anda bile mevcut satışlarda 45 bin kişi civarında bir rakama ulaştık. Mevcut rakamın, bayram sonuna kadar 120 bin kişi olması hedefleniyor. Etstur yılda toplam bir milyon kişiye ulaşan bir acente. Bunun sadece yüzde 10'luk payını bir haftalık bayram döneminde üretiyoruz. Bayram dönemleri acenteler ve sektör açısından oldukça önem taşıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mavi ve yeşilin kollarında tatil
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN