Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Betül Demir’in favori 5’i

Şarkıcı Betül Demir, kendisine ilham veren şehirleri ve doğayla iç içe olabildiği rotaları seviyor. İstanbul’dan vazgeçemeyen Demir’in yurtdışında en sevdiği yer ise Dublin

Giriş Tarihi: 6.11.2016
Betül Demir’in favori 5’i
Akyaka/Muğla
Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Akyaka, insanı kendisine hayran bırakan çok özel rotalardan biri... Demir, özelikle kitesurf yapabilme şansı yakaladığı için bu beldeyi çok sevdiğini söylüyor.

Antalya
Antalya'nın kendisi için özel bir anlam ifade ettiğini söyleyen ve bu şehri her ziyaretinin kendisine uğurlu geldiğine inandığını belirten Demir, yaz tatillerinde Antalya'yı da ziyaret edeceği şehirler arasına koyuyor.

İstanbul
Dünyanın farklı noktalarını görme fırsatı bulan Demir, İstanbul'un dünyanın en güzel şehirleri arasında yer aldığını söylüyor. Demir, "Hâlâ direniyor, hâlâ direniyor. İstanbul bu haliyle çok güzel" diyor.

Londra
İngiltere'nin başkenti Londra'ya gidip de hayran kalmayan pek de yoktur. Demir de müzikten giyime kadar pek çok konuda kendisine ilham veren Londra'ya her yıl gitmeye çalıştığını söylüyor.

Dublin
İrlanda'nın başkenti Dublin'i çok sevdiğini söyleyen Betül Demir, "İnsanları şehirle bütünleştiği için bu şehre hayranım" diyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Betül Demir’in favori 5’i
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN