Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ın sihri bu filmde

Her geçen yıl sinemamıza desteğini artıran ve dünya sinemasıyla gitgide bütünleşen , bu yılki tanıtım filminde “’ın” sihrini ‘sinemanın büyüsü’ ile çözüyor!

Giriş Tarihi: 27.11.2015 12:50 Güncelleme Tarihi: 27.11.2015 13:35
Altın Portakal'ın sihri bu filmde

Bu yıl 120. yaşını kutlayan, sanat ailesinin en genci sinema, tarif edilemez sihriyle kitleleri peşinden sürüklemeye devam ediyor. Sinemanın sihrini çözmek isteyenlerse Uluslararası Antalya Film Festivali'nin tanıtım filmini dikkatle izlemeli!

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 52. tanıtım filmi, resmi internet sitesinde yayınladı. Bir ustanın elinden çıkan ödülünün ardındaki simyayı konu alan film, sinemaya ve festivale dair birçok parçanın, emeğin ve en önemlisi duyguların bir araya gelişini sinematografik bir dille hikayeleştiriyor.

Punctum Creative Production tarafından hazırlanan film için özel bir atölye mekanı tasarlandı. Marangozluk, demir işleri ve kimyasal deneyler gibi süreçlerin gerçekleştiği, sıcak bir mekan olan atölyedeki usta, küçük ve sihirli dokunuşlarla Altın Portakal Ödülü'nü üretiyor. Mucit bir zanaatkâr olarak resmedilen usta rolünde Cem Köklükaya'yı izlediğimiz filmin görüntü yönetmenliğini Feza Çaldıran, yönetmenliğini ise Olgu Demir üstlendi. Seyredeni büyüleyen ve içine çeken tasarımlarda ise art director olarak Sırma Bradley'nin imzası var.

52. Uluslararası Antalya Film Festivali Tanıtım filmi

52. Uluslararası Antalya Film Festivali tanıtım filmi yayınlandı

52. Uluslararası Antalya Film Festivali Tanıtım filmi

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altın Portakal'ın sihri bu filmde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN