Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediyesi Bayrama Hazır

Giriş Tarihi: 16.7.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 16.7.2015 23:45
Uşak Belediyesi Bayrama Hazır
Belediye Başkanı Nurullah Cahan Ramazan Bayramı nedeniyle bütün tedbirleri aldıklarını ifade etti.
Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Ramazan Bayramı nedeniyle Belediyenin aldığı tedbirler konusunda bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Başkan Cahan’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Hakan Uludağ, Hüseyin Ufuk Uğur, Ergün Kırdinli ve Erol Korkmaz ve basın temsilcileri katıldı.
Toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan halkın bayramda belediyecilik anlamında rahat olması adına tüm birimler ile hazır olduklarını belirtti.
Bayramın Belediye hizmetleri açısından iyi geçmesi için hazırlıkları tamamladıklarını ifade eden Cahan, “Ramazan Bayramı münasebetiyle Belediyemiz tüm hazırlıklarına yaptı. Bayram boyunca personelimiz, gerekli araç ve gereçlerimiz ile hazır olacağımızı belirtmek isterim. Öncelikle bayramlarda vatandaşlarımız sıklıkla gittiği mezarlıklarımızda dört dörtlük bir çalışma yaptık. Mezarlıklarımızda temizliği güzel olmakla beraber vatandaşlarımızın ulaşmaları açısından sıkıntımız yok. Bayram boyunda mezarlık ziyaretleri için belediye hizmet binamız önünden tüm mezarlıklarımıza ücretsiz servislerimiz olacak. Ayrıca mezarlık ziyaretlerini engelli ve yaşlı kardeşlerimizin daha iyi yapabilmeleri açısından sorun yaşamayacağız. Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün ekipleri de temiz bir Uşak için tüm hazırlıklarını yaptılar. Ulaşım Müdürlüğümüz trafik sorunu yaşanmaması için bayram süresince çalışacak. İtfaiyemiz de olası yangınlar için hazır kıta beklemede olacak. Kentimizin suyu, yolları alt yapı ve üst yapıları için yanabilmesi ihtimal aksaklıklar için de personelimiz nöbetçi kalacak” dedi.
Vatandaşların görülen sıkıntılar nedeniyle Uşak Belediyesi’nin sürekli arayabileceğini bildiren Cahan, ihbarları tirizlikle değerlendireceklerini dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uşak Belediyesi Bayrama Hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN