Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Emniyet Müdürlüğüne 13 Yeni Araç Tahsis Edildi

Giriş Tarihi: 4.8.2015 00:18 Güncelleme Tarihi: 4.8.2015 05:39
Uşak Emniyet Müdürlüğüne 13 Yeni Araç Tahsis Edildi
Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edilen 13 araç öğle saatlerinde düzenlenen törenle teslim edildi.
Anahtar teslimi yapılacak araçlar içerisinden 2 tanesinin gezici karakol görevinde yer alacağını belirten Vali Yavuz, "Şehitlerin kanı yerde kalmayacaktır. Türkiye’ye ihanet eden hainler cezasız kalmayacaktır. Bu millet hainlere gerekli cevabı verecekler. Bu vesileyle emniyet müdürlüğünün teknik olarak donatılması gerekiyor. Bugünde burada Emniyet müdürlüğümüzün araç filosuna yeni araçlar takviye ediyoruz. Emniyet teşkilatımızın halkımıza daha iyi hizmet sunması için gezici karakollar oluşturduk. Mağdur vatandaşlarımız iş yerlerinde, evlerinde vatandaşlarımızın özellikle mağdurların ifadelerinin alınması önemli bir husustur. Bu iki aracı bu hizmete sunacağız" ifadelerini kullandı.
Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ise, polis teşkilatındaki bütün personellerin mesai gözetmeksizin vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla suç ve suçlularla kararlı bir şekilde mücadele ettiğini ifade etti. Hizmete girecek yeni araçların, Uşak halkının hizmetine tahsis edildiğini belirten Ergüder, "Gece gündüz bıkmadan halkımız için çalışmaktayız. Bu görevlerde verimliliğinin arttırılması için polis ekipmanlarının modern şartlara göre yenilenmesi gerekmektedir. Bununda en başında araç ve gereçlerin yenilenmesi hususu gelmektedir. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Uşak halkımız için hayırlı olmasını diliyorum" dedi
Konuşmaların ardından araçların sürücülerine anahtarlar teslim edildi. Anahtarların teslim edilmesinin ardından Vali Seddar Yavuz, Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve Emniyet müdürü İbrahim Ergüder hizmete giren polis motosikletini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uşak Emniyet Müdürlüğüne 13 Yeni Araç Tahsis Edildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN