İzmir'de lüks cipin denize atılma anının şok görüntüleri ortaya çıktı | Video

İzmir'de lüks cipin denize atılma anının şok görüntüleri ortaya çıktı | Video
07.05.2020 | 09:18

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

İzmir'in Urla ilçesinde, bir kişi, el frenini indirdiği lüks cipi çalıştırarak denize attığı anlara ait şok görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde lüks cipi denize atan kişinin hiç bir şet olmamış gibi arkasını dönüp gittiği görülüyor.

Edinilen bilgiye göre olay, dün Urla'da bulunan Karantina Adası'nda meydana geldi. İddiaya göre, Çeşme ilçesinden kiraladığı araç ile ada girişine gelen kimliği belirsiz bir kişi, yolun ortasında park ettiği aracında bir süre bekleme yaparken, bu esnada aracı ve kendisini fark eden bir vatandaş, cep telefonunun kamerasını açarak kayda giriyor. Saniye saniye kameraya yansıyan görüntülerde, bir kişi henüz belirlenemeyen sebepten dolayı el frenini indirdiği lüks cipi çalıştırarak denize sürdü. Araç, çevredeki vatandaşların şaşkın bakışları arasında denize doğru ilerlerken, sürücüsü de kendisini son anda araçtan dışarı attı. Lüks cip denize düşerken, üstü çıplak sürücü de hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden ayrıldı.


Öte yandan, lüks cip olay yerine çağırılan çekici vasıtasıyla düştüğü yerden çıkarılırken, konuyla alakalı emniyet güçlerince başlatılan soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

SON DAKİKA