Hasan Kartal'dan flaş sözler! Oğulcan Çağlayan...

Hasan Kartal'dan flaş sözler! Oğulcan Çağlayan...
02.12.2020 | 16:59

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, A Spor canlı yayınına bağlanarak flaş açıklamalarda bulundu. Kartal, "Oğulcan Çağlayan'ı yönlendirenler utansın" dedi.

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, A Spor'un sorularını yanıtladı.

"BİZİM TAKIM SAHADA YOKTU"

Süper Lig'in 10. haftasında oynanan Galatasaray maçına dair de konuştu. 3-0'dan sonra tribünleri neden terk ettiğiyle ilgili gelen soruya, "Başkan olduktan sonra ilk kez böyle bir şey yaşadım. Buradaki kızgınlığımın sebebi aslında bizim takım. Bizim takım sahada yoktu. Penaltı da zaten kesinlikle penaltı değildi."

"HEDEFİMİZ İLK 5'E GİRMEK"

Hedefiniz nedir? diye sorulan soruya Kartal, "Türkiye'de her kulüp ilk 5'e oynamak ister. Genel olarak bakıldığında Rizespor'un ilk 5'te olması lazım. Biz yukarıya, ileriye doğru oynarız diye düşünüyorum."

"OĞULCAN'I YÖNLENDİRENLER UTANSIN"

Oğulcan Çağlayan konusunda da değinen Kartal, "Oğulcan'ı ben severim, annesi ve babasını da tanırım. Oğulcan daha çocuk, onu o şekilde yönlendirenler utansın. 6 maç varken kulübünü terk ettirenler utansın."

"HÜKMEN YENİLGİYİ TASVİP ETMİYORUM"

Hükmen yenilgi bana göre çok yanlış bir şeydir. Kulübün maçı mutlaka sonuçlandırması lazım, gerekirse altyapıdan çocuklarla oynansın.

"PEK TRANSFERE İHTİYACIMIZ YOK"

Devre arasında bizim transfere ihtiyacımız yok, bu kadromuzla biz iyi şeyler yapacağımıza inanıyoruz. Belki ilerleyen günlerde 1-2 transfer gündeme gelebilir.

SON DAKİKA