Fuhuş yaptıran yaşlı adam ''Arkadaşlarımı çay içmeye çağırdım” dedi

Fuhuş yaptıran yaşlı adam ''Arkadaşlarımı çay içmeye çağırdım” dedi
30.09.2015 | 15:53

Adana’da arkadaşlarını “Elimde kadın var” diye eve çağırarak fuhuşa aracılık eden yaşlı adam, ahlak polisi tarafından gözaltına alındı. Yaşlı adamın, ifadesinde; “Arkadaşlarımı çay içmeye çağırdım” dediği öğrenildi.

Adana Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Seyhan ilçesi Tepebağ Mahallesi'ndeki bir evde fuhuş yaptırıldığı bilgisi aldı. Ev sahibi H.Ö.'nün (61) numarasına ulaşan polis, müşteri gibi arayarak birlikte olmak için kadın istedi. Ahlak polisi, H.Ö. ile 50 liraya anlaşarak seri numaraları alınmış para ile adrese gitti. İçeri giren bir polis, parayı verdikten sonra kimliğini göstererek H.Ö. ve pazarlanan A.Ç. (36) gözaltına aldı. Ekipler, 40 lirayı A.Ç.'ye veren ve 10 lirayı da yatak parası adı altında kendisi alan H.Ö.'nün, arkadaşlarını arayarak "Elimde kadın var" diye evine çağırdığını belirledi.
"ARKADAŞLARIMI ÇAY İÇMEYE ÇAĞIRDIM"
Ahlak Büro Amirliği'ne götürülerek ifadesi alınan H.Ö., fuhşa aracılık ettiği iddialarını yalanlayarak, "A.Ç. ile aynı fabrikada çalıştık, kendisini oradan tanıyorum. Kendisi bir süredir evimde kalıyor. A.Ç.'nin fuhuş yaptığını bilmiyordum. Arkadaşlarımı eve çay içmek için çağırdım" dediği öğrenildi.
Eşinden boşandıktan sonra fuhuş yaptığı belirlenen A.Ç. ise "Ben bir müşterim aracılığı ile H.Ö.'nün evine gittim. 'Sana müşteri bulurum' dedi. Bir çok kez ısrar etti. Daha sonra bana müşteri buldu. Yaklaşık bir aydır evinde kalıyorum" dediği öğrenildi.
H.Ö., Ahlak Büro Amirliği'ndeki işlemlerinin ardından "Fuhşa aracılık ve yer temin etme" suçlarından adliyeye sevk edildi

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN