Müge Anlı İstanbul'da kaybolan 16 ve 17 yaşındaki kız kardeşlerin bulunduğunu canlı yayında açıkladı | Video

Müge Anlı İstanbul'da kaybolan 16 ve 17 yaşındaki kız kardeşlerin bulunduğunu canlı yayında açıkladı | Video
25.09.2020 | 11:16

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Müge Anlı'da 21 Eylül’de İstanbul’da kaybolan 16 yaşındaki Kader ve 17 yaşındaki Şükran için ablaları Suzan dün canlı yayına geldi. Dün yayından sonra ise aileye müjdeli haber geldi. Bir izleyicinin ihbarı üzerine iki kız kardeşin başka bir lokantada çalışmaya başladığı öğrenildi. İstanbul Emniyeti Çocuk Şube Müdürlüğüne bağlı Kayıp Çocuk Büro Amirliği ise iki kardeşi bulunduğu yerden alarak ailelerine teslim etti.

Pandemi sürecinde okula gidemedikleri için ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen iki kız kardeş evlerinin yakınındaki bir lokantada çalışıyordu. 21 Eylül günü evlerine gitmeyen iki kız kardeşi merak eden ailesi çalıştıkları lokantaya gittiklerinde, kızlarının işten çıktıklarını öğrendi. İki kız kardeşi sokak sokak arayan aile kızlarıyla ilgili hiçbir ize rastlayamadı. Aileye gelen ihbarlarında bir sonuca ulaşmaması üzerine ablaları Suzan ise soluğu dün Müge Anlı'da aldı.

Dün yayından sonra ise aileye müjdeli haber geldi. Bir izleyicinin ihbarı üzerine iki kız kardeşin başka bir lokantada çalışmaya başladığı öğrenildi. İstanbul Emniyeti Çocuk Şube Müdürlüğüne bağlı Kayıp Çocuk Büro Amirliği ise iki kardeşi bulunduğu yerden alarak ailelerine teslim etti.

SON DAKİKA