Şehit Polis Çağdaş Arslan2ın baba evinde yas

Şehit Polis Çağdaş Arslan2ın baba evinde yas
16.09.2015 | 10:37

Mardin’in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK'lı teröristler tarafından gerçekleştirilen saldırıda şehit olan 3 yıllık polis memuru Çağdaş Arslan’ın baba ocağına ateş düştü.

Zonguldak Beycuma beldesinde ikamet eden Adnan ve Sibel Arslan'ın iki çocuğundan biri olan Çağdaş Arslan, geçtiğimiz yıl tayin olduğu Mardin'de PKK terör örgütü tarafından gerçekleştirilen saldırıda şehit oldu. Üç yıl önce polis memuru olan 23 yaşındaki Arslan'ın baba ocağına ateş düştü.
Baba Adnan Arslan, evlerinin önünde taziyeleri kabul ederken anne Sibel Arslan ve yakınları sinir krizleri geçirdi. Gözyaşlarına hakim olamayan babayı İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis müdürleri ve polis memurları teselli etti.
Dev Türk Bayrağı'nın asıldığı taziye evine gelen belde sakinleri; aileye baş sağlığı diledi. Ailenin en son iki gün önce Çağdaş Arslan ile görüştüğü öğrenilirken, kız kardeşi Çağla Arslan'ın hemşirelik bölümü okuduğu öğrenildi. Beldeye Türk Bayrakları asılırken şehidin cenazesinin ikindi namazının ardından Karadere köyünde defnedileceği belirtildi.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN