Son dakika haberi... Bursa'da dehşet! Fuhuş çetesi güpedündüz sokak ortasında böyle kız kaçırdı | Video

Son dakika haberi... Bursa'da dehşet! Fuhuş çetesi güpedündüz sokak ortasında böyle kız kaçırdı | Video
11.10.2020 | 11:53

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son dakika... Bursa’da bir kızın çığlıklarını duyan mahalleli, sokağa çıktığında gözlerine inanamadı. Sokağa gelen 2 kişi, güpegündüz 20 yaşlarındaki kızı otomobile bindirip kaçırmaları saniye saniye cep telefonu kameralarına yansıdı.

Olay, merkez Yıldırım ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, mahalleye yeni taşınan 20 yaşlarında genç kız, alışveriş yapmak için markete gitti. Eve dönerken önünü kesen kişiler, kızı yaka paça otomobile bindirmeye çalıştı. Otomobilin sağ kapısından zorla bindirilen kız, sol kapıdan kaçmak istedi. Kızın ineceğini fark eden sürücü de hızla hareket ederek kızın inmesini engelledi.


Kızın çığlıklarını duyan sokaktaki vatandaşlar inene kadar otomobil mahalleden hızla uzaklaştı. Yaşanan bu kargaşa ise bir vatandaş tarafından saniye saniye cep telefonu ile kaydedildi. Kızdan geriye sadece marketten aldıkları ve çantası kaldı.


Yaşanan olayın ardından polise yapılan ihbarlar sonucu, ekipler kızında içinde bulunduğu otomobili Kütahya sınırında durdurdu. Otomobilin içindeki 2 kişi gözaltına alınırken, genç kızda koruma altına alındı. İddiaya göre, genç kızın fuhuş çetesinin elinden kaçtığı yeni bir hayat kurmaya çalıştığı söylendi.

SON DAKİKA