Son dakika haberi: İstanbul'da kan donduran ölüm! Yarı çıplak iç çamaşırı ile 7'inci kattan... | Video

Son dakika haberi: İstanbul'da kan donduran ölüm! Yarı çıplak iç çamaşırı ile 7'inci kattan... | Video
16.09.2020 | 17:03

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son dakika haberi... İstanbul Beyoğlu'dak bir binanın 7'inci kat penceresine çıkan yarı çıplak iç çamaşırlı adamın ölüm anı görüntüleri kan dondurdu! İstanbul Beyoğlu'nda bir binanın 7'inci katında pencereden kaçarak başka daireye geçmeye çalışan ABD vatandaşı bir şahsın, düşerek yere çakıldığı ve feci şeklide can verdiği dehşet anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye böyle yansıdı.

İstanbul Beyoğlu'nda otelde kalan bir Amerikan vatandaşı, camdan cama geçmeye 7'nci kattan düşerek hayatını kaybetti.


Edinilen bilgilere göre olay, Beyoğlu Hacımimi Mahallesi Karabaş Caddesi'ndeki bir otelde yaşandı. Görgü şahitlerinin ifadesine göre otel önünde birileri ile tartışan Amerikan vatandaşı şahıs, daha sonra odasına çıktı. Yaşanan tartışma burada da devam etti. Bir süre sonra cama çıkan Amerikalı şahıs, İngilizce yardım çığlıkları attı. Camda bir diğerine geçmeye çalışan şahıs, dengesini kaybederek 7'nci kattan aşağı düştü. O anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu ile görüntülendi.


Olay yerine sağlık ekipleri ve polis sevk edildi. Şahsın hayatını kaybettiği belirlendi. Polisin olay yerindeki incelemeleri sürüyor.

SON DAKİKA