Son dakika haberi: Karabük'te sevgilisine kızan kadın şoke eden hareketinin ardından darp edildi | Video

Son dakika haberi: Karabük'te sevgilisine kızan kadın şoke eden hareketinin ardından darp edildi | Video
16.09.2020 | 16:04

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son dakika... Karabük'te sevgilisi ile araç içinde kavga ettiği iddia edilen kadın kendini hareket halindeki araçtan dışarıya attı! Bir süre yerde sürüklenen kadının yanına gelen sevgilisi ise yaralı kadını tokatlamaya başladı.

Karabük'te seyir halindeki araçta erkek arkadaşı ile tartışan kadın kendini araçtan aşağıya attı. O anlar ise bir iş yerinin güvelik kamerasına saniye saniye yansıdı.


Olay önceki gece Kurtuluş Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi. M.A.P. yanında bulunan kız arkadaşı B.E.K ile seyir halindeki araç içinde tartışmaya başladı. Alkollü olan genç kadın bir anlık öfke ile seyir halindeki aracın kapısını açarak biranda kendini dışarı attı. Bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıyan olayda, aracını durduran sürücü kız arkadaşının yanına gelerek yoldan kaldırmaya çalışıyor. Yoldan kalkmayan genç kadını sürükleyerek kaldırma çekmeye çalışan gencin daha sonra ise tokat attığı gözlemleniyor. Kendisiyle gelmek istemeyen genç kadının yoldaki çantasını alarak arabaya koyduktan sonra geri gelen genç daha sonra kadını alarak araca bindirerek uzaklaştı.


Öte yandan karakola giden B.E.K'nin erkek arkadaşından şikayetçi olduğu öğrenilirken, polis olayla ilgili çalışma başlattı.

SON DAKİKA