Şüpheli tavırlarıyla yakayı ele verdi! Araçtaki zulası patladı | Video

Şüpheli tavırlarıyla yakayı ele verdi! Araçtaki zulası patladı | Video
06.03.2021 | 16:31

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

İstanbul Emniyeti, Bağcılar’da hareketlerinden şüphelendiği bir kişinin aracında detaylı arama gerçekleştirdi. Yapılan denetlemede, aracın içerisine zulalanmış halde toplam 53,6 gram uyuşturucu madde ve bir ruhsatsız silah ele geçirildi. Şüphelinin uyuşturucuları gizlediği bölme, polis kameraları tarafından işte böyle görüntülendic

İstanbul Bağcılar'da, uyuşturucu madde ticaretiyle mücadeleye yönelik denetlemelerde bulunan Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü Polisleri, hareketlerinden şüphelendiği bir sürücüyü durdurarak üst aramasını gerçekleştirdi. Polis, B.K. isimli sürücünün üst aramasının aradından kullandığı araçta da detaylı arama çalışmaları gerçekleştirdi. Yapılan denetlemelerde aracın içerisine zulalanmış halde 3,8 gram kokain, 3,5 gram esrar, 46,3 gram skunk, ruhsatsız tabanca, bir şarjör ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 5 bin 605 lira ele geçirildi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Aracında uyuşturucu madde ve ruhsatsız silah ile yakalanan sürücü B.K. gözaltına alındı. Şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

SON DAKİKA