Ümraniye'de parkta mangal yakarak, bankları böyle kırdılar | Video

Ümraniye'de parkta mangal yakarak, bankları böyle kırdılar | Video
01.10.2020 | 21:32

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

- Ümraniye’de İnkılap Mahallesinde bulunan Hüseyin Kaplan parkında bir araya gelen bir gurup çocuk burada bulunan çardakları kırıp ateş yakarak mangal yaptı. Çocukların çardak ve oturma banklarını kırıp ateş yaktığı görüntüler bölgede bulunan güvenlik kameralarına yansıdı. Başkan Yıldırım Ailelere seslenerek, “Anneler ve babalar olarak, parklarımıza sahip çıkalım. Çocuklarımıza Devletimizin malını korumayı öğretelim. Bu parklar Ümraniye’de ki çocuklarımızın yaşam alanları “ dedi.

Edinilen bilgiye göre olay geçtiğimiz günlerde Ümraniye'de İnkılap Mahallesinde bulunan Hüseyin Kaplan parkında meydana geldi. Parkta bir araya gelen bir gurup çocuk burada bulunan çardakları kırıp ateş yakarak mangal yaptı. Görüntüleri twitter hesabından paylaşan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım Parklarda ki kamelyaları kırarak mangal yapmak mı? Ah çocuklar, bu görüntüleri paylaşmayı asla istemezdim ama bilinsin ki kamera sistemlerimiz sayesinde Parklarımız 7/24 izleniyor ve kayıt ediliyor diyerek paylaştı Ailelere seslenmeyi de ihmal etmeyen Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ''çocuklarımızı seviyoruz çocuklarımıza sahip çıkalım, Parklarımıza sahip çıkalım Devletimizin malını koruyalım bu parklar Ümraniye'de ki çocuklarımızın yaşam alanları '' dedi.

ANNELER VE BABALAR OLARAK ÇOCUKLARIMIZI EĞİTMELİYİZ
Çocuklara seslenen Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, "Çocuklarımız bir parkımızda yanlış bir şeyler yapmışlar onlar tabi çocuk bizim görevimiz anne baba olarak çocuklarımızı eğitmek bu parklarımızı düzenli kullanmamız lazım devletimizin parklarımızdaki mallarını korumamız lazım zarar vermememiz lazım" diye konuştu.

Parklarda aileleriyle oturan vatandaşlar çocukların böyle davranış sergilememelerini belirterek Başkan İsmet Yıldırıma destekte bulundu.

SON DAKİKA