Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bedel izle — 10. bölüm (Son Bölüm Tamamı)

Bedel! Son bölümü yine nefes kesti. Bedel 10. bölümü ile yine izleyenlerine müthiş anlar yaşattı. ATV'nin sevilerek izlenen dizilerinden Bedel'in yeni bölümü yayınlandı. İşte Bedel'in yeni bölümünde yaşananlar ve detaylar..

Vedat, Begüm'le yeniden bir araya gelme ihtimaline dört elle sarılır. Gelişmelerden son derece rahatsız olan Nazan ise Vedat'a gözdağı verir. Eğer Begüm eve dönerse onlara hayatı zindan edecektir. Kızına verilen sözlerin tutulmayacağını anlayan Hamza da boş durmaz. Vedat'tan hesap sormaya gider.Gönül'le yaptığı konuşmayla dehşete düşen Naciye, Celal'in peşine düşmüştür. Gönül'le ilgili gerçeğin ortaya çıkmamasını sağlayacaktır. Celal'in yerini bulur ve ondan kızından uzak durmasını ister. Ancak Gönül, acı gerçeği öğrenir. Begüm ise aldığı kararın muhasebesini yapar. Neden böyle yaptığını Ali'ye anlatmak ister. Ali ise Begüm'e çok kızgındır...

GELECEK BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yakıcı, yok edici bir aşkın üç kahramanı Ali, Begüm ve Vedat'ın hikâyesi... Yıllar önce uğradığı haksızlıkların intikamını almaya yemin etmiş Ali'nin; yaşama duyduğu öfke ve hıncı kumar masalarından çıkaran, içindeki şeytana yenilip güzeller güzeli karısını kumarda öne süren Vedat'ın ve böylesi bir aşağılanmanın acısıyla, unutamadığı aşkı arasında kalan Begüm'ün çarpıcı öyküsü... Birbirlerine "kardeş" olmak yerine "düşman" olmayı tercih eden iki adamın bir kadının aşkı için yaptıkları ölümüne mücadele, geçmişin karanlık sırlarının ortaya çıkmasına neden olacak, sadece kendilerinin değil, etraflarındaki herkesin hayatını derinden etkileyecektir.

DİZİ OYUNCULARI

Sedef Avcı
Begüm

Güzel, çekici, zarif bir kadın. Vedat Seyhanlı'nın eşi. Naif, kırılgan, duygusal. Erken büyümüş, hayatın zorluklarıyla genç yaşta tanışmış, hayalleri ve özlemleri içinde kalmış bir genç kadın. Azla yetinmeyi, azla mutlu olmayı biliyor.

Berk Erçer
Ali


Uzun boylu, yakışıklı, etkileyici bir adam. Cömert, adil, yardımsever biri. Çocukluğu yuvada geçmiş. Begüm, onun çocukluk aşkı. Sami'nin öz babası olduğunu bilmeden yıllarca onun himayesinde büyümüş.

Necip Memili
Vedat


Seyhanlı ailesinin tek erkek evladı. Begüm'ün kocası. Öfkeli, sabırsız, kıskanç, kompleksli biri. Her şeyi sınırda yaşıyor. Paranın gücünü biliyor, kumar oynamayı seviyor. Kendini en güçlü hissettiği yer kumar masası.

Osman Alkaş
Sami


Çevresindeki herkesin saygı duyduğu, korktuğu biri. Canından çok sevdiği büyük oğlunun ölümüyle ömrü boyunca büyük bir acıyı sırtlanmak zorunda kalmış.

Rozet Hubeş
Naciye


Sami Seyhanlı'nın karısı, Vedat'ın annesi... Aileden varlıklı, güçlü, otoriter bir kadın. Acılarını yüreğinde taşıdığı kadar yüzünde de taşıyor.

Gonca Sarıyıldız
Nazan


Sami'nin yeğeni. Dedikoducu, akıllı, aklına koyduğunu yapan biri. Paranın gücünü seven, tehlikeli bir kadın.

Dilara Öztunç
Gönül


Seyhanlı 25 yaşında, iç mimar. Seyhanlı ailesinin en küçük ferdi. Modern, güzel, bakımlı, akıllı, hırslı bir genç kız. Ailesine çok düşkün. Ağabeyi Vedat ile aralarında gizli bir çekişme var.

Kerem Kupacı
TANER


Seyhanlı ailesinin büyük kızları Semiha'nın kocası. Hırslı, kompleksli, zeki, çıkarcı bir adam. Parayı seviyor, güce tapıyor.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Bedel izle — 10. bölüm (Son Bölüm Tamamı)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN