Bir Zamanlar Çukurova 29. son bölüm tamamı tek parça olarak full izle!

19.04.2019 | 09:10

Bir Zamanlar Çukurova 29. son bölüm tamamı dün akşam nefes kesen yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümü izleyenleri yine ekran başına kilitlemeyi başardı. Her bölümüyle reytinglere damgasını vuran Bir Zamanlar Çukurova 29. bölümü buradan tek parça olarak izleyebilirsiniz. Peki Çukurova'da neler yaşandı? İşte yanıtı! Çukurova'da büyük karar zamanı! Demir Yaman, ataları gibi bu toprakları mı koruyacak, yoksa aşkı uğruna her şeyin dağılıp gitmesine müsaade mi edecek? Akıl hastanesinin koridorlarında çığlık çığlığa Züleyha'yı arayan Demir Yaman, "Çok kötü günler bekliyor bizi, keşke zamanı geri alabilsem" diyen annesi Hünkar'ı karşısına mı alacak?

Bir Zamanlar Çukurova 29. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Çukurova dizisi Perşembe günlerinin vazgeçilmezi haline geldi. Bir Zamanlar Çukurova 29. bölüm kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için burada!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 29. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukurova'da büyük karar zamanı! Demir Yaman, ataları gibi bu toprakları mı koruyacak, yoksa aşkı uğruna her şeyin dağılıp gitmesine müsaade mi edecek? Akıl hastanesinin koridorlarında çığlık çığlığa Züleyha'yı arayan Demir Yaman, "Çok kötü günler bekliyor bizi, keşke zamanı geri alabilsem" diyen annesi Hünkar'ı karşısına mı alacak? Gözü, aşkı Züleyha'dan başka bir şey görmeyen Demir, "Adnan senin oğlun değil" yakarışları karşısında ne yapacak? "Zaferinizin tadını çıkarın" diyen Züleyha, Hünkar'ı saf dışı bırakmak için neler planlıyor? Müjgan'ın güvenini geri kazanmayı başaran Yılmaz'ı kemiren soru işaretleri cevap bulacak mı? Züleyha'nın, Yılmaz'a her şeyi anlattığı mektubu ilk açan kim olacak? Tüm bunlar olurken Gaffur Seher'le daha da yakınlaşıyor. Öyle ki bu artık tehlikeli bir hal almaya başlıyor. Konakta olup biten her şeyden haberi olan Saniye, bu duruma nasıl tepki verecek? Fekeli'ye kimin ateş açtığı gerçeği yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Artık neredeyse düzenli olarak görüşmeye başlayan eski aşıklar Fekeli ve Hünkar'ın asıl çabası Çukurova'da huzuru sağlamaktı. Görüşmelerinin sıklaşması eski aşıkları nasıl bir yola doğru sürüklüyor?

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN