Bu Şehir Arkandan Gelecek 14. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izle!

06.04.2017 | 10:49

Bu Şehir Arkandan Gelecek 14. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok seyredilen dizilerinden Bu Şehir Arkandan Gelecek ekranların yeni gözdesi! Çarşamba akşamları ekrana gelen dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek bu hafta ekranlarda yerini almadı. İzleyenlerin merakla beklediği dizinin yeni bölümü 12 Nisan'da ekranlarda olacak. Atv'nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek 14. son bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz... İşte tüm detaylar... "Şimdiye kadar sahip olmadığı her şeye sahip olsun!"

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 13. SON BÖLÜM DE NELER OLMUŞTU?

Derin'in gözleri önünde sinir krizi geçiren Aslı hastaneye kaldırılır. Derin, bu durumdan kendini sorumlu tutar. Ali ise elinde annesinin yüzüğü, sevdiği kadına evlenme teklifi etmek üzere harekete geçer. Ancak işler umduğu gibi gitmez.

Yiğit, Seyit'i nakil sırasında kaçırarak Tekin'e karşı eline koz geçirdiğini düşünür. Amacı Derin'e ve şirketin çoğunluk hissesine sahip olmaktır. Ancak Tekin kolay lokma değildir. Yiğit hiç ummadığı bir anda dehşet verici bir sürprizle karşılaşacaktır. Tekin, Seyit'ten hesap sormaya gittiğinde, hayatını alt üst edecek bir gerçeği öğrenir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Ünlü boks menajeri Aydemir ve kızı Gülce, Ali'ye kancayı takar. Derin, turnuva maçı sırasında Gülce'yle gerilir. Kızın Ali'ye karşı tavırlarından hoşlanmaz. Şahin de Ali'nin onlarla çalışmasına kesinlikle karşıdır. Maddi sıkıntılar, çocuğunun geleceğiyle ilgili kaygılar ve Derin'in, Yiğit'e olan borcu Ali'nin kafasını karıştırır. Gülce'nin teklifi yüzünden babasıyla karşı karşıya gelir. Şahin'in Aydemirlerle olan derdi ise geçmişe dayanmaktadır. Ali'ye ya ben, ya onlar diye rest çeken Şahin'i büyük bir hayal kırıklığı beklemektedir.

BİZE ULAŞIN