Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. son bölüm fragmanı yayınlandı - Hemen izleyebilirsiniz!

24.05.2017 | 09:28

Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek 18. son bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. İzleyici tarafından merakla ve sevilerek izlenen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi hayranlarını ekran başına kilitliyor. Atv'nin başarılı dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek bir hafta aranın ardından 18. son bölümüyle hayranlarının karşısına çıkacak. İşte tüm detaylar... "Sen benim bu şehri affetme sebebimsin... Artık evlenelim mi?"

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 18. SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Veysel'in kaçırılması başta Nesrin olmak üzere herkesi sarsar. Veysel'in hayatını kurtarmanın tek yolu, Ali'nin turnuva maçını kaybedip elenmesidir. Ali için hayalleriyle vedalaşma vaktidir. Ancak Şahin durumu o kadar kolay kabullenmeyecektir.

Annesi kendi gözü önünde katledilen Yiğit, intikam almaya kararlıdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi yoktur. Gözü dönmüş bir halde Tekin'in kapısına dayanır.

Gülce ve Tekin'in işbirliğinden haberdar olan Ali, Derin ve Şahin de soluğu Tekin'in evinde alırlar. Ancak hiç beklemedikleri bir manzarayla karşılaşırlar. Tekin'i başına silah dayalı halde bulurlar. Tekin'in kurtuluşu bu kez Şahin ve Ali'nin elindedir.

Şahin, hem Veysel hem de Ali için ellerini kirletmeye razı olur ve Aydemir'i kaçırır. Planı, Veysel'le Aydemir'i takas etmektir. Ancak işler umduğu gibi gitmez. Bu sırada maça çıkan ve babasından haber alamayan Ali'nin rakibine yenilmekten başka çaresi yoktur. Şahin maç bitmeden oğluna yetişebilmek için elinden geleni yapacaktır.

BİZE ULAŞIN