Aşk ve Mavi 3. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle!

ATV'nin yeni dizisi Aşk ve Mavi 3. Bölüm'de neler oldu? ATV'nin beğenilen dizisi Aşk ve Mavi 3. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle! Başrollerini Emrah ve Burcu Kıratlı’nın paylaştığı Cuma akşamlarının yeni dizisi Aşk ve Mavi, Tüm Kişiler’de 8.61 izlenme oranı ve 19.74 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 6.26 izlenme oranı ve 14.46 izlenme payı alarak yayınlanan 100 program arasında birinci oldu.

Aşk ve Mavi3.Bölüm
İmkansız bir aşkın kahramanları, Ali ve Mavi'nin öyküsü...

Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi'nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet'in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır. Asıl katil, Ali'nin abisi Cemal'dir. Ali, Cemal'in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi'nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali'yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlayacaktır..

CUMA AKŞAMLARININ YENİ RENGİ

"AŞK VE MAVİ"

TÜM KİŞİLER VE 20+ABC1 KATEGORİSİNDE

EN ÇOK İZLENEN YAPIM OLDU!

Başrollerini Emrah ve Burcu Kıratlı'nın paylaştığı Cuma akşamlarının yeni dizisi Aşk ve Mavi, Tüm Kişiler'de 8.61 izlenme oranı ve 19.74 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 6.26 izlenme oranı ve 14.46 izlenme payı alarak yayınlanan 100 program arasında birinci oldu.

Kadrosunda, Kenan Bal, Işıl Yücesoy ve Cüneyt Mete gibi usta oyuncuları da barındıran dizide;

Gençliği cezaevinde geçmiş, sevmeyi öğrenmeye fırsatı olmamış Ali ve hiç kimseyi sevmeyen Mavi'nin yürek burkan hikayesi yer alıyor. İkisinin de sırtında sırlarla dolu yükleri var. Fedakarlığın ve vefanın gölgesinde, aşkı bir çiçek gibi büyütmeye çalışan Ali ile Mavi'nin sıcak ve çarpıcı hikayesi "Aşk ve Mavi" Cuma akşamları atv ekranlarında.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşk ve Mavi 3. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN