Aşk ve Mavi 4. Bölüm 25 Kasım Tamamı İzle

Başrollerini Emrah ve Burcu Kıratlı’nın paylaştığı Cuma akşamları atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi, Tüm Kişiler ’de 8.53 izlenme oranı ve 19.33 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 6.34 izlenme oranı ve 14.11 izlenme payı alarak yayınlanan 100 program arasında yine zirvede. Ali Mavi’nin ailesinin kötü durumda olmasına dayanamayıp onları konağa getirir. Bu durum konakta büyük olaya neden olur.

Kadrosunda, Kenan Bal, Işıl Yücesoy ve Cüneyt Mete gibi usta oyuncuları da barındıran Aşk ve Mavi zirveye yerleşti.

Mavi, babasının ölümüyle yıkılır. Herkes Mahmut'un sarhoşken düştüğünü düşündüğünden bu ölümden kimse şüphelenmez. Fakat o gece olanların şahidi Fatma, vicdan azabına dayanamaz ve Cemal'i polise ihbar etmeye gider. Cemal, Fatma'yı son anda durdurup, "Ben de senin yaptığını söylerim," diye tehdit edince, korkudan vazgeçer. Hasibe, Ali'ye vicdan sömürüsü yapar, Ali Mavi'nin ailesinin kötü durumda olmasına dayanamayıp onları konağa getirir. Bu durum konakta büyük olaya neden olur. Refika, Hasibeler'in kalmasına konakta hizmet etmeleri şartıyla izin verir. Ne olursa olsun konağa yerleşme planları yapan Hasibe, Mavi'nin tüm itirazlarına rağmen bunu kabul eder.

ZİRVE AŞK VE MAVİ 'NİN!

TÜM KİŞİLER VE 20+ABC1 KATEGORİSİNDE

EN ÇOK İZLENEN YAPIM 'AŞK ve MAVİ'!

Başrollerini Emrah ve Burcu Kıratlı'nın paylaştığı Cuma akşamları atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi, Tüm Kişiler 'de 8.53 izlenme oranı ve 19.33 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 6.34 izlenme oranı ve 14.11 izlenme payı alarak yayınlanan 100 program arasında yine zirvede.

Kadrosunda, Kenan Bal, Işıl Yücesoy ve Cüneyt Mete gibi usta oyuncuları da barındıran dizide;

Gençliği cezaevinde geçmiş, sevmeyi öğrenmeye fırsatı olmamış Ali ve hiç kimseyi sevmeyen Mavi'nin yürek burkan hikâyesi yer alıyor. İkisinin de sırtında sırlarla dolu yükleri var. Fedakârlığın ve vefanın gölgesinde, aşkı bir çiçek gibi büyütmeye çalışan Ali ile Mavi'nin sıcak ve çarpıcı hikâyesi "Aşk ve Mavi" Cuma akşamları atv ekranlarında.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşk ve Mavi 4. Bölüm 25 Kasım Tamamı İzle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN