Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ve Fransa askerleri PKK'yla aynı cephede!

'de DAEŞ'le mücadeleyi savunan Batılı ülkelerin oyunu bir kez daha ortaya çıktı. Fransız, ve İngiliz askerlerinin PKK'nın Suriye kolu PYD'yle aynı cephede savaştığı görüntüler yayınlandı.

ABD İNGİLTERE VE FRANSA ASKERLERİ PKK'YLA AYNI CEPHEDE

'de DAEŞ'le mücadeleyi savunan Batılı ülkelerin oyunu bir kez daha ortaya çıktı. Fransız, ve İngiliz askerlerinin PKK'nın Suriye kolu PYD'yel aynı cephede savaştığı görüntüler yayınlandı.

Suriye'de DAEŞ'le mücadele bahanesiyle terör örgütü PKK'nın Suriye kolu PYD saflarında ABD, İngiliz ve Fransız askerler savaşıyor.

Suriye'nin kuzeyinde Amerikan, İngiliz ve Fransız askerlerinin PYD ile birlikte yer aldığı operasyonun videosu yayınlandı. Batılı ülkeler PYD ile terör örgütü PKK'nın bağlantısını kabul etse de silah ve asker desteği vermeye devam ediyor.

BATILI ÖZEL KUVVETLER PYD'YLE AYNI CEPHEDE

France 24 kanalı 12 İngiliz, Amerikalı, Fransız özel kuvvetler personeli ve PKK'nın Suriye'deki kolu PYD ile yapılan ortak operasyonun videosunu yayınladı. Batılı özel kuvvetler PYD ile aynı cephede(France24, Fransız özel kuvvetlerine bağlı askerlerin yüzlerini blurlayarak fotoğrafları servis etti)

BOMBA YÜKLÜ ARAÇ HAVAYA UÇURULDU

Bölgede ABD öncülüğündeki koalisyongüçlerinin hava operasyonlarını herhangi bir aksilik yaşanmaması için denetleyen Batılı askeri danışmanlar, IŞİD'e ait bir intihar saldırganının kullandığı bomba yüklü aracı Javelin anti-tank füzesiyle havaya uçurdu.

YPG MİLİTANLARI MAKİNELİ TÜFEKLERLE ATEŞ AÇIYOR

Görüntüde, terör örgütü PKK'nın Suriye kolu PYD'ye bağlı YPG militanlarının makineli tüfeklerle bomba yüklü araca ateş açtığı görülüyor. Sonunda da araç alevler içinde patlıyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
ABD İngiltere ve Fransa askerleri PKK'yla aynı cephede!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN