Çırak olarak işe başlayıp kocasının ekmek teknesini ele geçirdi

Bursa’da karşılıklı çay ocağı işleten karı kocanın amansız rekabeti görenleri şaşırtıyor.

Eşinin çay ocağında çırak olarak işe başlayan Emine Yakıcı, bir müddet sonra kocasının müşterilerinin kendisinin yaptığı çayı daha çok beğenmesi üzerine ne yapacağını şaşırdı. Bu duruma içerleyen Recep Yakıcı ise, işlettiği çay ocağını eşine bırakarak, kendisine 50 metre aşağıda başka bir çay ocağı açarak karısına rakip oldu. Karı kocanın bu tatlı rekabeti herkesi gülümsetiyor.
Recep Yakıcı, "15 yıldır çay ocağı işletiyorum. Eşimi bana yardımda bulunsun diye işe aldım. Müşteriler bir müddet sonra eşimin çaylarının daha güzel olduğunu söyleyerek, artık çayları eşimin yapmasını istedi. Ben de buna kızıp 50 metre alt tarafta kendime başka bir çay ocağı açıp eşime rakip oldum. Gazcılar'da esnafın yarısına eşim, yarısına da ben çay satıyorum. Eşim piyasayı kırarak bana darbe yapmaya çalışıyor. Rekabet evde devam etmiyor, ancak iş başında bir birimizi yiyoruz. Esnaflar benimle kafa yapıyor. Ablanın çayı seninkinden daha güzel diyorlar. Ara sıra müşteri kaybettiğim de oluyor" dedi.
Eşine yardım etmek için çay ocağında çalışmaya başladığını ifade eden Emine Yakıcı ise, "2003 yılından itibaren eşimin yanında çalışıyordum. Ben baktım ki eşim çayı güzel yapamıyor. Çayları ben yapmaya başladım. Müşteriler benim çaylarımı çok beğendi ve çayları sen yap diye telkinde bulundular. Ben de eşime, sen git kendine başka çay ocağı bul, bundan sonra burayı ben işleteceğim dedim. O da gitti kendine başka çay ocağı açtı. Onun müşterilerinden bende gelip çay içenler var. Eşim bu durumu kıskanıyor" şeklinde konuştu.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Çırak olarak işe başlayıp kocasının ekmek teknesini ele geçirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN