Sevgiliden korkunç intikam, güvenlik kamerasında

17.09.2015 | 13:05

Çin'in doğusundaki Hangzhou kentinde bir otel odasında uyandıktan sonra cinsel organının sevgilisi tarafından kesildiğini fark eden adam üstünde sadece kanlı iç çamaşırıyla panik içinde bağırarak sokağa fırladı. O anlar çevredeki bir güvenlik kamerasına işte böyle yansıdı.

People's Daily Online'ın haberine göre, adının Zhang olduğu açıklanan 50 yaşındaki adam 13 Eylül günü sevgilisiyle bir otel odasında buluştu.

Sevgilisinin sakinleştirici diye verdiği ilacı içen adam öğlen 14.00 sularında acıyla uyandı. Üstüne giydiği külotla panik içinde otelden dışarı fırlayan adam çevredekilerin şaşkın bakışları arasında bir süre ne yapacağını bilmeden sağa sola koşturduktan sonra bir taksiye binerek hastaneye gitti.

Olaydan sonra yapılan araştırmada Zhang'ın kesilen cinsel organı bulunamazken, kayıplara karışan Liu adlı kadının sevgilisinin cinsel organını makasla kestiği anlaşıldı.

Zhang evli ve bir çocuk sahibi olan sevgilisiyle bir yıldır sevgili olduklarını ve kadının aldatıldığını düşündüğü için zaman zaman tartışmalar yaşadıklarını söyledi.

Olay üzerine yapılan polis araştırmasında otelin güvenlik kamerası kayıtlarında Liu adlı kadının elinde makas olduğu sanılan bir cisimle merdivenlerden indiği görüldü.


Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN