Sözde gazeteci Can Dündar'dan skandal açıklama!

Avrupa'da kapı kapı dolaşıp Türkiye'yi kötüleyen Can Dündar skandal açıklamalarına devam ediyor.  Avrupa Parlamentosunda düzenlene bir konferansta konuşan Dündar, Türkiye'yi cehenneme benzetti, teröristlere kucak açan Avrupalı dostlarını sevindirdi.

Can Dündar'dan bir alçaklık daha!

Yaptığı hainlikler sonrası yakalanmamak için Avrupa'ya kaçan orada ülkesini karalayarak prim yapmaya çalışan Can Dündar, bu kez de AP'nin basın toplantısına katılarak Türkiye aleyhine alçakça ifadeler kullandı.

Türkiye'ye türlü türlü suçlamalar yönelten Dündar, şimdide AP'de Türkiye'nin bir cehennem olduğunu söyledi.

Can Dündar AP'nin "Basın Özgürlüğü Mücadelesinde Türkiye" konulu kofreransında konuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Başbakan Binali Yıldırım'ın, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın defalarca tutuklu bulunan gazetecilerin tutukluluğunun mesleklerinden kaynaklı tutuklu olmadığını açıklamalarına rağmen Dündar burada yaptığı konuşmada Türkiye için skandal cümleler kullandı. Türkiye'nin gazeteci hapishanesi olduğunu belirten ve 15 Temmuz ihanet gecesinden kısa bir süre önce firar ederek Almanya'ya sığınan Dündar, skandal bir benzetmeye de imza atarak Türkiye için 'Cehennem' ifadesini kullandı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Sözde gazeteci Can Dündar'dan skandal açıklama!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN