Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölüm Fragmanı yayınlandı tıkla hemen izle! Çakırbeyli Ailesi yıkıldı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölümde Çakırbeyli ailesi için felaket! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137 Bölüm fragmanında dizinin sevenlerini üzen anlar. "Yıkıldık Behzat, yıkıldık!" Herkesin intikam almak için sıraya girdiği Zeki nihayet yakalanmıştır. Zeki'ye gereken cezayı vermek ise en çok Haşmet'in hakkıdır; fakat yakalandığı gibi öldürülmemesi büyük hata olacaktır. Düşmanını, yüreği soğuyana kadar öldürmemeye niyet eden Haşmet, bu hatası yüzünden hem Zeki'den hem de canından olmakla burun burunadır. Ağabeylerinin vurulmasıyla bir darbe daha alan Façalılar, yıkılmamak için büyük çaba sarf ederler.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137 .Bölüm:

Ünal Kaplan, bir hain olduğu artık kesinleşmiş olan Akif'in, derhal yakalanması için Altan ile görüşme yapar. Akif de ona ve ekibine başlatılacak operasyonun farkındadır ve kaçış planlarını başlatır. Duygularını kullanan bu adamdan hesap sormak isteyen Esra'nın korkusuz tavırları, bir ölüm kalım savaşının içine girmesine neden olacaktır. Esra'nın hayatıyla oyun oynadıklarını düşünen Çakırbeyliler, bu savaştan kendilerini sorumlu tutacaklardır.

Esra'yı ölüme terk edip kaçan Akif ise artık kandırabileceği tek kişinin, Serpil'in yanında soluğu alır. Serpil, Özlem eve geldiğinde gerçek yüzünü gösteren Akif'in oyununu fark ettiğinde her şey için çok geç olacaktır. Akif için kaçış bileti olan Alparslan, kurtulması zor bir tuzağın içine doğru sürüklenecektir.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
  • HER ZAMAN
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölüm Fragmanı yayınlandı tıkla hemen izle! Çakırbeyli Ailesi yıkıldı mı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN