Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14. son bölüm fragmanı - İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizilerinden EDHO hız kesmeden devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden bu yana tüm bölümleri reytinglere hükümdar olan dizinin yeni bölümünde neler olacak? Hızır Çakırbeyli'nin karısı Meryem Çakırbeyli'yi sürpriz bir şekilde Hızır'ın alınması beklenirken Meryem Çakırbeyli gözaltına alındı. Şimdi artık bütün oklar Nazlı'ya çevrildi. Devletin konseye neler yapacağı da merak konusu...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 14. BÖLÜM

Silah ticaretinin yürütüldüğü masa açıkça devletin gazabına uğramıştır. Sadece Hızır Çakırbeyli ve diğer üyeler değil, onların aileleri de bu savaşın parçası olacaktır. Hızır, ateş hattının ortasında gibidir. Bir yandan Nevzat Çankırı ile mücadele ederken diğer yandan masaya kabul görmeyenlerin isyanlarıyla uğraşır.

Meryem'i elleri kelepçeli görmek ise tüm aileyi derinden sarsar. Meryem'in gözaltına alınması Nazlı'nın aileye kendini kabullendirmek adına sarf ettiği tüm çabaları çöpe atar. Hızır da açıkça tepkisini gösterir Nazlı'ya. Hızır'ın bütün derdi Meryem'in "masumum" deyip serbest kalmasıdır. Meryem vicdanı ile ailesi arasında gelgit yaşamaktadır. Meryem vicdanının sesini dinleyip sıcak yuvasına dönmek yerine cezaevine girmeyi yeğler.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14. son bölüm fragmanı - İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN