Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. Bölüm Tamamı İzle!

ATV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. Bölüm'de neler olacak? Ünal Kaplan'ın güç gösterisi bir yıkıma daha sebep olacak mı? ATV'nin fırtınalar estiren dizisi Eşkıya Dünya'ya Hükümdar Olmaz 32. Bölüm'de heycan devam ediyor. ATV'nin dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. Bölüm'de; Ölüm Hızır’ın çevresinde ve yaklaştıkça yaklaşıyor. Önce Selim sonra Ahmet’in ölümüyle dost kaybının acısı Hızır'ın yüreğinden eksik olmuyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 32. BÖLÜM TAMAMI İZLE!


Ünal Kaplan'ın güç gösterisi bir yıkıma daha sebep olur. Ölüm Hızır'ın çevresinde bir çemberdir artık. Önce Selim sonra Ahmet'in ölümüyle dost kaybının acısı eksik olmaz yüreğinden.


KİMSE KİMSEYE GÜVENMİYOR!
Her ne kadar masa tekrardan toplanmış, dost düşman el sıkışmış olsa da kimse kimseye güven vermez. Eskiden ihanetin yer bulamayacağı masada şimdilerde sadakatten eser yoktur.


HIZIR KURULAN OYUNUN FARKINA VARIYOR
Viktor'un yerine masaya oturacak Moskof Özkan ismi de Hızır'ı huzursuz eder. O'nun gelişiyle birlikte masaya pislik bulaşacak, belki de ticaret yön değiştirecektir. Hızır bunlarla uğraşırken bir de kendine kurulan yeni oyunu fark ettiğinde işler yine karışır.


MERYEM ARTIK YUVASINDA
Meryem artık yuvasındadır. Geçmişin üstüne bir çizgi çekip ailesini tekrardan bir arada tutmak onun görevidir.


PAZAR KAHVALTISINDA ŞOK GELİŞME!
Kurtulması gereken son bir şey kalmıştır o da Nazlı ve bebeği! Şehri terk etmesi beklenen Nazlı ise kucağında bebeğiyle ailenin kapısında belirir. Uzun zamandır beklenen mutlu aile tablosunun canlandırıldığı Pazar kahvaltısında yaşanan bu gelişme herkeste şok etkisi yaratacaktır.

;
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. Bölüm Tamamı İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN