Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle!

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan dorukta. Daha fazla ölümün sorumlusu olmak istemeyen Hızır, artık dostunu düşmanını karıştırır hale gelir. ATV'nin çok izlenen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 46. Bölümü'nde neler oldu? Heycanın dozunun yükseldiği 46. bölüm'de Salih Gülmez'in hedefinde ise bu kez Hızır ve Ünal var.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle!

Daha fazla ölümün sorumlusu olmak istemeyen Hızır, dostunu düşmanını karıştırır hale gelir.

Masayı bulandırmak adına hareket eden Özkan ise amacına ulaşmış herkesin birbirine şüpheli gözlerle bakmasını sağlamıştır. Masanın üyeleri Gülmezlere ulaşma niyetiyle pusu kurma derdindeyken Ünal yine büyük lokmanın peşindedir. İçerideki haini bulmak için başka bir hainle masaya oturmak zorundadır; çünkü bu saatten sonra gerçek haini bir tek hainleri doğuranlar bilebilir… Yapılan görüşme sonucunda Gülmezlerin arkasındaki güç belirginleşir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 46. BÖLÜM'DE HEYECAN FIRTINASI DEVAM EDİYOR

Ancak edinilen bilgiler ölümlerin son bulmasına yetmeyecek, sıradaki eylem çok büyük olacaktır. Bu savaşta bir oğul kaybeden Salih Gülmez'in hedefinde ise bu kez Hızır ve Ünal vardır. Gülmezlerin sevdiklerine vereceği zarardan endişe eden Ceylan da tek başına tehlikeli kararlar alır ve harekete geçer. Daha fazla ölümün sorumlusu olmak istemeyen Hızır, dostunu düşmanını karıştırır hale gelir. Masayı bulandırmak adına hareket eden Özkan ise amacına ulaşmış herkesin birbirine şüpheli gözlerle bakmasını sağlamıştır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. Bölüm Tamamı İzle!

Masanın üyeleri Gülmezlere ulaşma niyetiyle pusu kurma derdindeyken Ünal yine büyük lokmanın peşindedir. İçerideki haini bulmak için başka bir hainle masaya oturmak zorundadır; çünkü bu saatten sonra gerçek haini bir tek hainleri doğuranlar bilebilir… Yapılan görüşme sonucunda Gülmezlerin arkasındaki güç belirginleşir. Ancak edinilen bilgiler ölümlerin son bulmasına yetmeyecek, sıradaki eylem çok büyük olacaktır. Bu savaşta bir oğul kaybeden Salih Gülmez'in hedefinde ise bu kez Hızır ve Ünal vardır. Gülmezlerin sevdiklerine vereceği zarardan endişe eden Ceylan da tek başına tehlikeli kararlar alır ve harekete geçer.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN