Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle!

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. Bölüm'de neler oldu? Büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz'da heyecan fırtınası dinmiyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 15 Kasım 2016 Salı günü yayınlanan 47. Bölümü'nde neler oldu? ATV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan devam ediyor. İzleyiciler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 48 bölümünü de sabırsızlıkla bekliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle!

Zeynep'in oynadığı tehlikeli aşk oyunu ortalığı karıştırmaya başlar. Bu aşk oyunu o'nu ailesiyle karşı karşıya getirir. Kabul görmeyen bu ilişki evdeki huzursuzluğu daha da arttırmaya başlar.

HIZIR KAOTİK ORTAMDAN ENDİŞELİ!

Ünal Kaplan, Refik'in de ölümüyle haini bulmak amaçlı kurduğu stratejik planlarını gün geçmeden devreye sokar. Devletle ortak düşman olan Gülmezlerin yarattığı kaotik ortama son verebilmek adına masa her şeyi kabul etmeye razıdır, Hızır hariç.

HIZIR'IN ÖFKESİNİN YOL AÇACAĞI OLAYLARIN FARKINDA DEĞİLLER!

Çünkü devletle ittifak kurmaya yönelik bu planlar en çok O'nu ve ailesini etkileyecektir. Arkasındaki büyük gücün istekleri doğrultusunda planlar yapan Özkan'ın hedefi bu kez istihbaratın başı Davut, silahı ise yine Gülmezlerdir. Hızır'ın öfkesinin yol açacaklarının farkına henüz varamamış Salih ise kan kaybetmeye devam eder.

ÖFKENİN DOZU ARTIYOR

Zeynep'in oynadığı tehlikeli aşk oyunu O'nu ailesiyle karşı karşıya getirir. Kabul görmeyen bu ilişki evdeki huzursuzluğu arttıracaktır. Bir yandan kızını korumaya çalışan Meryem diğer yandan Ceylan derdiyle uğraşır. Hızır ise bu kadın savaşının ortasında yine savunmasız kalacaktır.

ATV'NİN ÇOK İZLENEN DİZİSİ EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DA HEYECAN FIRTINASI DİNMEK BİLMİYOR

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47. Bölüm Tamamı Tek Parça İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN