Hercai 5. son bölüm izle | Hercai 5. yeni bölüm full izle

13.04.2019 | 00:40

Aslanbey ve Şadoğlu savaşı başlıyor! Hercai 5. son bölüm tamamı dün akşam nefes kesen yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümü izleyenleri yine ekran başına kilitlemeyi başardı. Geride kalan 4 bölümüyle, izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Hercai 5. bölümü buradan tek parça olarak izleyebilirsiniz.

HERCAİ 5. BÖLÜM İZLE YENİ BÖLÜM
Miran'ın, Reyyan'ı konağa getirmesiyle Aslanbey ailesi şok oluyor! Konakta zor zamanlar geçiren Reyyan, mutluluğa ne zaman ulaşacak? Tüm Midyat'ın duyduğu bu olay karşısında Azize Aslanbey' in tepkisi ne olacak? Miran'a kavuşma hayaliyle yaşadıklarını sineye çeken Gönül, bu kadarını kaldırabilecek mi? Biricik kızını Miran'ın elinden kurtarmak isteyen Zehra Şadoğlu, Aslanbey konağını basıyor! Düğünden sonra yaşadığı acılarla iyice yıpranan anne, Miran ile karşı karşıya geliyor. Miran' a unutamayacağı bir tokat atan Zehra, kızını geri alabilecek mi? Kaybettiği her şey için Reyyan'ı suçlayan Yaren, büyük planlar peşinde! Miran Aslanbey' e tehditler savuran Yaren nasıl bir yol izleyecek? Bu sefer de kaybetmek istemeyen Yaren'in hedefi kim?

HERCAİ 5. BÖLÜMDE NELER OLACAK?
atv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Hercai'nin yeni bölümü izleyicileri ekran başına kilitledi. Reyyan'ın konağa gelmesiyle Aslanbey ailesi şok oluyor. Reyyan bu durumda zorda kalıyor. Zor zamanlar Reyyan'ı bekliyor. Diğer taraftan Gönül'ün de tepkisi merak konusu. Gönül, Reyyan'ın konağa gelişini nasıl karşılayacak? Yaren de başka planlar peşindedir bu sırada. Miran'a tehditler savuran Yaren'in hamlesi ne olacak?

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN