107. son bölüm fragmanı izle

107. son bölüm fragmanı - Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.

KARADAYI 107. BÖLÜM

ATV ekranının sevilen dizilerinden 'da heyecan devam ediyor. Feride, Nazif'ten bütün gerçekleri öğrenmiştir. Mahir'e silah çeken Mehmet Saim'i Nazif vurmuştur. Çünkü oğlunu korumak istemiştir. Mahir de bütün suçu üstüne almıştır. Feride hayatının şokunu yaşamaktadır. Ne Nazif'in yalan söyleyebileceğini düşünmektedir ne de babasının Beyefendi olduğunu... Emin olmak için araştırma yapmaya başlar. Feride babasının Beyefendi olduğunu öğrenecek midir?

Turgut, Mehmet Saim'e Feride'nin her şeyi öğrendiğini anlatır. Babasının Beyefendi olup olmadığını gelip ona sormuştur. Mehmet Saim çılgına döner. Mahir verdiği sözü tutmamış ve konuşmuştur. Cezasını çekmelidir. Feride ne olursa olsun Beyefendi'nin kim olduğunu öğrenmemelidir. Bunun için can almaya hazırdır. Mehmet Saim'in yeni kurbanı kim olacaktır?

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Bergüzar Korel, Yurdaer Okur ve Rıza Kocaoğlu'nun rol aldığı dizi bu akşam 106.bölüm ile ekranlara geldi. Yetiştirme yurdunda yaptıkları araştırmadan eli boş dönen Necdet ve Ayten, bebeğin izini sürmeye karar verirler. Necdet elleriyle kapısına bıraktığı çocuğunu bulmaya kararlıdır. Bebeği bulmayı başarabilecek midir?

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı 107. son bölüm fragmanı izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN