Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karadayı 105 bölüm tamamı-İzle

Karadayı! ATV'nin sevilen ve izlenme rekorları kıran dizisi dün akşamki bölümüyle yine seyirciyi ekrana kilitledi. Feride'nin en zor davası gerçekleşti. Peki Karadayı yeni bölüm de neler yaşandı? İşte tüm detaylarıyla Karadayı 105. son bölüm tek parça videosu.

Karadayı'nın 105. bölümünde Feride babanı ben vurdum diyen Mahir'e inanamaz. Dünyası alt üst olmuştur. Nedenini öğrenmek ister ama Mahir cevap vermez. Feride emin olmak için Mahir'in karşısına bir kez daha çıkar ama aynı cevabı alır. Feride yıkılmıştır. Mahir, Feride'ye gerçeği söylemez çünkü bir şekilde cezaevinden kaçıp yarım kalan işi tamamlamaya karar vermiştir. Bu uğurda kendisini feda etmeye hazırdır.

FERİDE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ


Mahir'in babasını öldürdüğüne inanmak istemeyen Feride 'Sen babama kan vermişsin kurtarmak için ama bu fırsatçılara gün doğdu, babam komada olduğu için Mahir beni vurmadı diyemiyor, babamı sen vurmuşsun gibi göstermeye çalışıyorlar deyince Mahir 'Ne olur çık bu odadan' dedi ve 'Doğru söylüyorlar. Kimsenin bana suç attığı yok. Babanı ben vurdum' dedi. Bunun karşısında Feride 'Neden böyle diyorsun, sen yapmadın ki' diyerek buna inanmak istemedi. Mahir'in yalan söylediğini sürekli tekrarlayan Feride 'Neden o zaman babamı vurdun söyle sebebini' diyerek sinir krizleri geçirince savcı odadan çıkardı.

FERİDE MAHİR'İ YARGILIYOR

Ben bir yola çıktım mı sonunu hesap ederim. Her şeyin farkındayım sayın mahkeme reisi' dedi. Feride 'neden yaptınız' diye sorunca 'Siz hiç kaybeden birine rastladınız mı? Ben umudumu kaybettim. İnanın bu öyle para pul, şan, şöhret kaybetmeye benzemez. Bir kere güneş söndüyse geriye dönüş yok' deyince Feride'nın çıkışı sert oldu ve 'Duruşmalar edebiyatla değil delillerle olur' dedi. Feride 'Meşkalenizin kabadayılık olduğunu kabul ediyor musunuz' sorusu üzerine Mahir 'Evet' dedi.

Son sözü sorulduğunda ise 'Allah kimseyi canıyla sınamasın. Artık analar ağlamasın. Karadayı'nın son sözü şu diye geçsin defterlerinize bundan böyle güçlüler değil haklılar kazansın. Ben anladım ki ben yanmazsam sen yanmazsan, biz yanmazsak nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa' diyerek sözlerini sonlandırdı. Bu cümleler sonrası hem Mahir'in hem de Feride'nin gözleri dolu dolu oldu.

KARADAYI'DA BÜYÜK HEYECAN

Mehmet Saim kendine gelir gelmez Feride'nin bebeğini aldırmasını ister. Ona göre suçlu bir kabadayıdan evlilik dışı bir bebek dünyaya getirmesi imkansızdır. Kerime de onunla aynı fikirdedir. Feride babasını isteğini yerine getirip bebeğini aldıracak mıdır?

Mahir tutuklu yargılanacaktır. Bütün suçu üstlenmiştir. İşler Turgut'un istediği gibi ilerlemektedir. Ama Turgut, Feride ve Mahir'le oynamaya devam edecektir. Seyit'in dosyasını ortaya çıkarır ve dava açılmasını sağlar. Mahir, Seyit'i öldürmekten de suçlanmaktadır. Üstelik davaya bakacak hakimin Feride olması için gerekli ayarlamayı yapar. Feride Mahir'in davasına bakmayı kabul edecek midir?

Mahir ve Feride için tek umut Nazif'in uyanıp Feride ile konuşmasıdır. Nazif kendine gelecek midir? Feride'ye babasını vurduğunu itiraf edecek midir?

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Karadayı 105 bölüm tamamı-İzle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN