Kertenkele İzle — Son bölüm de nikah var

Kertenkele! Yine nefes kesen bir bölümü ile ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. ATV ekranının keyifle izlenen dizisi Kertenkele bu akşam 22. bölüm ile ekrana geliyor. Kertenkele yeni bölümde nikah masasına oturuyor. Peki nikah kıyılıyor mu? Kertenkele yeni bölüm ve detayları haberimizde..

Zehra'nın dedesi Ekrem Bey'in getirdiği belediye başkanından habersiz nikâh masasına oturan Kertenkele ve Zehra bir anda neye uğradıklarını şaşırır. Zehra'nın organize ettiği sahte nikâh töreni birden bire gerçek nikâha dönüşür. Ekrem Bey'in izni ve bilgisi olmadan nikâh törenine gelen Ünsal komiser Kertenkeleyi şaşkına uğratır. Kertenkele'nin her yeri kuşatılmıştır.

Nikâhın ardından artık aynı evi ve odayı paylaşmak zorunda kalan Zehra ve Kertenkele, Tülin'in suçlamaları soncunda mutlu çifti görüntüsünü oynamaya çalışırken kendi aralarında da tartışma ve atışmalar yaşayacaklardır. Zehra tarafından aşağılandığını düşünen Tülin ise sahte evliliği kanıtlamak için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışacaktır. Öte yandan Semih de, Zehra ile yüzleşecek ve aldığı olumsuz cevaplarla büyük kırılma yaşayacaktır. Hayatında değişimlere giden Levent ise Selin'in gönlünü kazanmakya ısrarlıdır.

KERTENKELE YENİ BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Çaldığı elmasları Kertenkele'ye kaptıran mafya, Kertenkele ile Ziya hoca arasında bağlantı kurup Ziya Hoca'nın(Kertenkele) peşine düşer. Kertenkele mafyadan, Tülin'den ve geçmişinden kurtulabilecek midir?

OYUNCULAR

Timur Acar
KERTENKELE-İMAM ZİYA


Asıl ismi bilinmiyor, adli kayıtlarda bile ismi Kertenkele. Yetimhaneden küçükken kaçmış ve kendisini İstanbul sokaklarında bulmuş. Lakabını yeteneğinden almış. Yüksek duvarlara, binalara kertenkele gibi tırmandığı için bu isim verilmiş. 30'lu yaşların ortalarında sıradan görünümlü, yakışıklı olmayan ama karizmatik profesyonel bir soyguncu.

Sera Tokdemir
ZEHRA


20'li yaşların ortasında güzel, alımlı, kendini beğenmiş. Erkeklere yüz vermiyor, gezmeyi, tozmayı, para harcamayı seviyor. Rahat, özgüvenli, güzel giyinmeyi seven, başarılı ama mutsuz bir kız. Anne-babasını küçük yaşta kaybetmiş. Dedesi Ekrem Bey'e çok bağlı.

Erdinç Gülener
KOMİSER ÜNSAL


Zehra'nın ablası Hale'nin kocası. Mesleğine hastalık derecesinde bağlı sert ve disiplinli bir polis memuru. Zeki, hazırcevap, karizmatik, özgüveni yüksek.

Şemsi İnkaya
EKREM BEY


İstanbul'un eski centilmen beyefendilerinden. Gayrimenkul zengini. Torunu Zehra hayatındaki en değerli insan. Ölmeden Zehra'nın mürüvvetini görmek istiyor.

Sinan Çalışkanoğlu
LEVENT


Büyük mercekli gözlükleriyle konseptin fenomenlerinden. Cezaevinde gardiyan. Kertenkelenin kaçtığı gün hastanede olduğu için kendisini sorumlu tutuyor ve yıllık iznini alıp kertenkelenin peşine düşecek ve Komiser Ünsal'ın ayağına dolanıp başına bela olacaktır. Komiser Ünsal'ın yardımcısı olacak.

Eda Özerkan
SELİN


Zehra'nın en yakın arkadaşı, meslektaşı, iş ortağı ve sırdaşı.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Kertenkele İzle — Son bölüm de nikah var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN