Kertenkele 55. son bölüm tamamı - İzle!

Kertenkele 55. son bölüm tamamı yayınlandı. İzleyicilerin severek izlediği Kertenkele yine güzel bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Sokrat'ın adamlarının kaçırdığı Şeyma ne yapacağını bilemedi. Levent, Şeyma'nın babasını ararken kaçırıldığını duyunca şok oldu. Bahar bu noktadaki kilit isimdi. Bahar'ı ikna eden Levent, Şeyma'nın babasının resmini çizdirtti. Zehra'ya sürekli yalan söyleyen Kertenkele için artık son gelmişti. Şeyma'nın Kertenkele'nin kızı olduğunun ortaya çıkması an meselesiydi. Yalanları yüzünden hedef olan Kertenkele'de Şeyma'nın babasını aramaya başladı. O sırada Bahar'la karşılaşan Kertenkele tutulup kaldı. Kara Kemal ise Şeyma'yı kurtararak Kertenkele'nin yerini buldu ve ona meydan okudu.

İstanbul gecelerinin iflah olmaz çapkınlarından olan KERTENKELE aslında zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsızdır. Mesleki hayatını takıntılı bir şekilde Kertenkele'yi yakalamaya adayan komiser Ünsal'ın tüm çabalarına rağmen Kertenkele izini kaybettirmenin bir yolunu hep bulmuştur. Ta ki boş sanarak kaldığı villada evin sahibi mafya patronu Deli Kenan ile karşılaştığı güne kadar...
Sevgilisinin ihaneti nedeniyle intiharın eşiğine gelmiş olan Deli Kenan, Kertenkele'nin tüm ikna çabalarına rağmen kendisini vurur. Kertenkele, olay yerinden panikle uzaklaşırken polis tarafından köşeye sıkıştırılır. Kertenkele polisten kaçarken yanan bir ev görür ve yakalanma pahasına içeriye girerek küçük bir çocuğu yangından kurtarır. Ama bu kahramanlık Kertenkele'nin özgürlüğüne mal olmuştur. Tutuklanıp cezaevine gönderilir.
Esaret altında yaşamaktansa ölmeyi yeğleyen Kertenkele bir yolunu bulup imam kıyafeti ile polisin ve peşindeki mafyanın elinden kaçarken kendisini şirin bir mahalle camisinde yanlışlıkla imam olarak bulur. Kertenkele sıfır din bilgisi ile imamlık yapmaya çalışırken karşısına gayrimenkul kralı Ekrem Bey'in güzeller güzeli torunu Zehra çıkar. Zehra'ya ilk bakışta âşık olan Kertenkele ise hayatının en büyük soygununa karar vermiştir; hiç kimseyi beğenmeyen bu güzel kızın kalbini çalacaktır. Fakat bilmediği bir şey vardır. Ünsal komiser, Zehra'nın eniştesidir.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Kertenkele 55. son bölüm tamamı - İzle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN