Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kertenkele izle — 23. bölüm (Tamamı)

Kertenkele! ATV'nin sevilen dizisi yine nefes kesti. Kertenkele son bölüm de neler yaşandı? İşte Kentenkele 4 Nisan yeni bölümünde yaşanan gelişmeler ve tek parça videosu...

Kertenkele! ATV'nin sevilen dizisi yine nefes kesti. Kertenkele son bölüm de neler yaşandı? İşte Kentenkele 4 Nisan yeni bölümünde yaşanan gelişmeler ve tek parça videosu...

Üzerini değiştirirken Zehra tarafından yarı çıplak basılan Kertenkele oldukça zor durumda kalır. Üstelik Zehra, Kertenkele'nin omzundaki kertenkele dövmesini de görmüştür. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, Ünsal komiser malikânede Ziya hoca(Kertenkele) ile konuşmak istemektedir. Öte yandan, artık aynı odada kalmaya başlayan Zehra ve Kertenkele birbirleriyle uyum sorunu yaşayacaktır. Tülin'in ikilinin foyalarını ortaya çıkarmak için giriştiği hastalıklı çaba da Kertenkele ve Zehra'yı oldukça güç durumda bırakacaktır. Bu durumdan kurtulmak için sahte balayı numarası yapan çift önce Tülin'i, sonra bütün mahalleliyi atlatmak zorunda kalacaktır. Bu ise hiç de kolay olmayacaktır.

Levent, Selin'in gönlünü kazanma mücadelesinde yeni bir aşama kaydedecektir. Öte yandan kardeşi Betül'e görücü gelecek adamın kötü birini olduğunu öğrenen Kertenkele, onu döverek işi çözebileceğini sanır. Fakat işler hiç de planlandığı gibi gitmez. Kertenkele bu sefer yakayı ele vermiştir ve kaçacak hiçbir yeri yoktur.Azmi hocanın, Çetin imtihanı!


Camiye gitmek için, mahalleye attığı her adımda, başına türlü türlü olaylar gelmeye devam eden Azmi hocanın, Şevket ve Kertenkeleyle olan imtihanı çetin geçmektedir. Bu seferde mahallede Şevket'i görüp, başına bir şey gelmesinden endişe ederek kaçmaya başlayan Azmi hoca, kurtuluşu olarak girdiği apartmanda, kendini hiç beklenmedik bir ortam içinde bulur.Kertenkele'nin gözüne kestirdiği model!


Kız kardeşi Betül'ün bir kısmeti çıktığını ve kardeşini görücüye geleceklerini öğrenen Kertenkele, görücüye gelecek olan çocuğun nasıl birisi olduğunu görüp öğrenmek ister. Kertenkele hiç vakit kaybetmeden, varlıklı bir ailenin çocuğu olan Tonguç'un sahibi olduğu kuyumcu dükkânına gider. Bir yandan tezgâhtaki modellere bakarken, bir yandan da Tonguç adlı çocuğu süzüp inceleyen Kertenkele gözüne bir modeli kestirmiş ve beğendiği model için büyük bir sürpriz hazırlığı içine girişmiştir.

22. BÖLÜM ÖZETİ

Zehra'nın dedesi Ekrem Bey'in herkesten habersiz getirdiği belediye başkanından bilgisi olmadan nikâh masasına oturan Kertenkele ve Zehra bir anda neye uğradıklarını şaşırdılar. Günlerdir organize edilen geçen bölümde silahlı kovalamaca sonucu yapılamayan sahte nikah töreni birdenbire gerçek nikâha dönüşmüştür. Nişana yasaklı olduğu için gelemeyen Ünsal komiserin, Ekrem Bey'in izni olmadan nikâh törenine gelmesiyse Kertenkele için sıkıntılı anların yaşanmasına sebep olur. Bir anda Kertenkele adeta her taraftan kuşatılır.

Nikâh sonrası artık aynı evi hatta odayı paylaşmak zorunda kalan Zehra ve Kertenkele, Tülin'in sürekli suçlamaları karşısında mutlu çift rolü oynamaya devam ederken kendi aralarında da küçüklü büyüklü tartışmalar yaşayacaklar. Zehra tarafından küçümsendiğini düşünen Tülin ise sahte evliliği ortaya çıkarmayı hedeflemekte ve bunun için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Öte yandan Semih ise, Zehra ile yüzleşir ve aldığı cevaplarla büyük kırılma yaşayacaktır. Hayatında değişimlere gitmeye karar veren Levent ise Selin'in gönlünü kazanmaktaki ısrarını sürdürür.

Kertenkele 21. Bölüm özeti

Çantadaki elmasın peşinde olan mafya, hiçbir iz bırakmadan ormandaki ıssız kulübede bulunan herkesi ortadan kaldırmaya kararlıdır. Kertenkele ve Zehra ile beraberindekiler, gözükara mafya babasının elinden nasıl kurtulacaktır? Betül, abisinin Kertenkele lakaplı bir suçlu olduğunu öğrenecek ve yıkılacaktır. Kertenkele, kardeşinin kendisini bir suçlu olarak tanımaması için her şeyi göze alacaktır. Elmasın yol açtığı macera sona erip sular durulduğunda, Zehra ve Kertenkele'nin nikâhı yine malikânenin gündemindeki konu olur. Diğer yanda Levent, aşkından vazgeçmediği Selin'i Ekrem Bey'den istemeye karar verir. Selin'in, Levent'e cevabı ne olacaktır? Kertenkele ve Zehra ise tüm hazırlıklarını tamamladıkları sahte evliliğin, oyunları ortaya çıkmadan bir an önce gerçekleşmesini istemektedir. İkisi de Ekrem Bey'in evlilik oyunlarını gerçeğe dönüştürebilecek bir hazırlık içinde olduğundan habersizdir…

Kertenkele 20.Bölüm


Tülin'in ele geçirdiği kaset son anda Semih tarafından fark edilmiş, Zehra ve Kertenkele büyük bir felaketin eşiğinden dönmüştür. Ama Tülin, duyduğu sırrın arkasındadır. Ziya hocanın sahte damat olduğunu herkese ispatlayacaktır. Tülin'in bu girişimiyle paniğe kapılıp biz 3 gün sonra evleneceğiz diyen Zehra ve Kertenkele, kara kara ne yapacaklarını düşünmektedir. Sahte bir nikâh töreni düzenlemeye karar veren Zehra ve Kertenkele, sahte bir nikâh memuru ayarlarlar. Her şey istenildiği gibi giderken Şevket'in nikâh hediyesi olarak Zehra'ya verdiği çanta tüm planları altüst eder. Büyük bir mafya çetesi, içinde değerli elmasların gizli bir bölmeye yerleştirildiği çantanın peşindedir. Amansız bir arayış sonucunda çantanın Zehra'da olduğunu öğrenirler. Çanta artık Zehra'nın nikâh aksesuvarıdır ama kötü adamlar çantayı almak Zehra ve Kertenkele'nin peşine düşerler. Nikâh günü yaşanan büyük bir kovalamacanın ardından kurtulduğunu sanan Zehra ve Kertenkele'yi çok daha kötü bir sürpriz beklemektedir.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Kertenkele izle — 23. bölüm (Tamamı)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN