Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kertenkele izle — (Son bölüm tamamı) 28.03.2013

Kertenkele! ATV'nin sevilen dizisi dün akşamki bölümüyle yine seyircisini ekrana kilitledi. Kertenkele yeni bölüm tamamı videosu tek parça olarak sitemize eklenmiştir.

Kertenkele! ATV'nin keyifle izlenen dizisi Kertenkele dün akşam 22. bölüm ile ekrana geldi. Kertenkele son bölümde nikah masasında. Peki nikah kıyıldı mı? Kertenkele nikah masasında ne yaptı? Kertenkele dizisi yeni bölüm ve detayları haberimizde. İşte Kertenkele'nin 28 Mart'ta yayınlanan yeni bölüm ayrıntıları ve tek parça full videosu.

SAHTE NİKAH BİR ANDA GERÇEK OLUR

Zehra'nın dedesi Ekrem Bey'in herkesten habersiz getirdiği belediye başkanından bilgisi olmadan nikâh masasına oturan Kertenkele ve Zehra bir anda neye uğradıklarını şaşırdılar. Günlerdir organize edilen geçen bölümde silahlı kovalamaca sonucu yapılamayan sahte nikah töreni birdenbire gerçek nikâha dönüşmüştür. Nişana yasaklı olduğu için gelemeyen Ünsal komiserin, Ekrem Bey'in izni olmadan nikâh törenine gelmesiyse Kertenkele için sıkıntılı anların yaşanmasına sebep olur. Bir anda Kertenkele adeta her taraftan kuşatılır.

TÜLİN SAHTE EVLİLİĞİ ORTAYA ÇIKARMAYI HEDEFLİYOR

Nikâh sonrası artık aynı evi hatta odayı paylaşmak zorunda kalan Zehra ve Kertenkele, Tülin'in sürekli suçlamaları karşısında mutlu çift rolü oynamaya devam ederken kendi aralarında da küçüklü büyüklü tartışmalar yaşayacaklar. Zehra tarafından küçümsendiğini düşünen Tülin ise sahte evliliği ortaya çıkarmayı hedeflemekte ve bunun için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Öte yandan Semih ise, Zehra ile yüzleşir ve aldığı cevaplarla büyük kırılma yaşayacaktır. Hayatında değişimlere gitmeye karar veren Levent ise Selin'in gönlünü kazanmaktaki ısrarını sürdürür.

Kertenkele 21. Bölüm özeti

Çantadaki elmasın peşinde olan mafya, hiçbir iz bırakmadan ormandaki ıssız kulübede bulunan herkesi ortadan kaldırmaya kararlıdır. Kertenkele ve Zehra ile beraberindekiler, gözükara mafya babasının elinden nasıl kurtulacaktır? Betül, abisinin Kertenkele lakaplı bir suçlu olduğunu öğrenecek ve yıkılacaktır. Kertenkele, kardeşinin kendisini bir suçlu olarak tanımaması için her şeyi göze alacaktır. Elmasın yol açtığı macera sona erip sular durulduğunda, Zehra ve Kertenkele'nin nikâhı yine malikânenin gündemindeki konu olur. Diğer yanda Levent, aşkından vazgeçmediği Selin'i Ekrem Bey'den istemeye karar verir. Selin'in, Levent'e cevabı ne olacaktır? Kertenkele ve Zehra ise tüm hazırlıklarını tamamladıkları sahte evliliğin, oyunları ortaya çıkmadan bir an önce gerçekleşmesini istemektedir. İkisi de Ekrem Bey'in evlilik oyunlarını gerçeğe dönüştürebilecek bir hazırlık içinde olduğundan habersizdir…

Kertenkele 20.Bölüm

Tülin'in ele geçirdiği kaset son anda Semih tarafından fark edilmiş, Zehra ve Kertenkele büyük bir felaketin eşiğinden dönmüştür. Ama Tülin, duyduğu sırrın arkasındadır. Ziya hocanın sahte damat olduğunu herkese ispatlayacaktır. Tülin'in bu girişimiyle paniğe kapılıp biz 3 gün sonra evleneceğiz diyen Zehra ve Kertenkele, kara kara ne yapacaklarını düşünmektedir. Sahte bir nikâh töreni düzenlemeye karar veren Zehra ve Kertenkele, sahte bir nikâh memuru ayarlarlar. Her şey istenildiği gibi giderken Şevket'in nikâh hediyesi olarak Zehra'ya verdiği çanta tüm planları altüst eder. Büyük bir mafya çetesi, içinde değerli elmasların gizli bir bölmeye yerleştirildiği çantanın peşindedir. Amansız bir arayış sonucunda çantanın Zehra'da olduğunu öğrenirler. Çanta artık Zehra'nın nikâh aksesuvarıdır ama kötü adamlar çantayı almak Zehra ve Kertenkele'nin peşine düşerler. Nikâh günü yaşanan büyük bir kovalamacanın ardından kurtulduğunu sanan Zehra ve Kertenkele'yi çok daha kötü bir sürpriz beklemektedir.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Kertenkele izle — (Son bölüm tamamı) 28.03.2013
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN