Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kertenkele "Yeniden Doğuş" 79. Bölüm Fragmanı izle!

ATV'nin çok izlenen dizisi Kertenkele "Yeniden Doğuş" 79. Bölüm'de neler olacak? "Akıncı'nın yüzünü gören ölüyor!"

KERTENKELE'DE İKİ BÖCEK BİR ÇİÇEK!

atv ekranlarının, beğeniyle seyredilen Kertenkele "Yeniden Doğuş" adlı dizisi, ekranda olduğu kadar set arkasında da renkli ve eğlenceli görüntülerin yanı sıra, samimi ve doğal görüntülere de sahne oluyor.

Arkadaşlıkları ve dostluklarıyla, aralarından su sızmayan son yılların başarılı üç aktörü, Kertenkele "Yeniden Doğuş" dizisinin çekimlerinde örnek dostluk sergiliyorlar.

Set dışında da sıkı dost olan Asena Tuğal, Ahmet Kayakesen ve Bülent Polat üçlüsü, set çekimleri dışındaki tüm vakitlerini birlikte geçiriyorlar. Etraflarındaki oyuncu arkadaşları tarafından iki böcek bir çiçeğe benzetilen üç kafadar oyuncu ise aralarındaki sıkı dostluk için; "Her şey gidiyor, bir tek o, dostluk, hep yanı başımızda kalıyor." dediler.

Dizide, Asena Tuğal'ın canlandırdığı "Zeynep" karakterine aşık olan iki yakın arkadaşı canlandıran Ahmet Kayakesen ve Bülent Polat ekrana yansıyan bu başarılarının ve doğallıklarının set haricinde de birbirleriyle olan ilişkilerinin sıkı bağlarla sürmesinden kaynaklandığını belirttiler.

Komedi ve eğlencenin yanı sıra, İyi kahramanların kötülere karşı olan mücadelesinin önemli bir yer tuttuğu dizide, Ahmet Kayakesen ve Asena Tuğal'ın fantastik karakterleri, Bülent Polat'ın canlandırdığı Yılmaz komiser karakterinin ise aksiyon filmlerini aratmayan sahneleri dikkat çekiyor.

Ahmet Kayakesen' in, Murat Komiser ve AY YILDIZ' lı adam olarak iki farklı rolle başrolünü üstlendiği dizide, adaletin savaşçısı olan kahramanımız zorda kalanların savunucusu, çaresizlerin ise yardımcısı olurken, dizinin diğer başrolü Asena Tuğal ise, gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiği konusunda profesyonel eğitim alan, dövüş sanatları konusunda uzman Maskeli kızı ve Zeynep karakterini canlandırıyor.

Kertenkele "Yeniden Doğuş" dizisinde, Ay Yıldız'lı kahramanın, Maskeli kızın ve Yılmaz komiser karakterinin yer aldığı heyecan dolu sahneler, Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 79. bölümüyle izleyiciye soluksuz saatler yaşatacak.

KERTENKELE'NİN PAYLAŞILAMAYAN HİCABİ'Sİ EVLİLİK YARIŞMASINDA…

atv ekranlarının, beğeniyle seyredilen dizisi Kertenkele Yeniden Doğuş'un paylaşılamayan erkeği Hicabi sonunda kendisini evlilik yarışmasında buldu.

Kertenkele'nin yeni bölümünde, gelin adayları Deli Meryem ve Gizem'in yer alacağı "Aklım Sende" adlı evlilik yarışma programında, iki genç kızın Hicabi için yaşadığı kıyasıya mücadeleye şahit olacağız.

Gelin adayları Deli Meryem ve Gizem'in tüm hünerlerini sergileyecekleri 79. bölümdeki yarışmada, oyuncuların eğlenceli ve komik halleri ekrana taşınacak. Gelin adaylarının kıyasıya bir rekabet içinde kaynanalara hünerlerini sergileyip damat adayı Hicabi'ye ise, kendilerini beğendirme çabaları ekran başındakilere oldukça eğlenceli dakikalar yaşatacak. Gelin adaylarının bu hırs dolu yarışması sonucunda, damat adayı Hicabi ile evlenecek kişi, Deli Meryem mi yoksa Gizem mi olacak?

Dizinin Cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde, bir sürpriz isimde ekranlarda yer alacak. Annelerin kendilerine bir gelin ve bir damat seçecekleri programının sunuculuğunu ise, diziye konuk oyuncu olarak katılan ünlü isim "Esra Sönmezer" yapacak.


"Kertenkele Yeniden Doğuş", kahkahanın devam edeceği,
yeni bölümüyle 12 Kasım Cumartesi akşamı ekranda
tam bir eğlence fırtınası estirecek.

;
ARKADAŞINA GÖNDER
Kertenkele "Yeniden Doğuş" 79. Bölüm Fragmanı izle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN