Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hayat hikayesiyle herkesi gözyaşlarına boğdu

Atv'de yayınlanan ve Murat Yıldırım'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Cumartesi günü özel bir yarışmacı yarıştı. Hayat hikayesiyle herkesi duygulandıran Mehmet Can Güney, 60 bin TL kazandı.

Daha kundaktayken kaderi çizilen Mehmet Can Güney, bir astsubay tarafından camii avlusunda bulunmuş ve İzmir Karşıyaka çocuk yuvasına teslim edilmiş. 18 yaşına kadar yetiştirme yurdunda büyüyen Mehmet Can Güney, daha sonrasında da askere gitmiş. Askerliğini yaptığı sırada isim benzerliğinden dolayı bir kardeşi daha olduğu fakat onun öldüğü bilgisine ulaşmış. Bu bilginin izini sürerek önce annesine daha sonra babasına ulaşır çünkü anne ve babası yıllar önce ayrılmıştır. Bir süre sonra annesi ölen Mehmet Can Güney'in babası ile arası bozulur ve bir daha hiç görüşmemiş.

Yıllardır bu yarışma anının hayalini kuran Mehmet Bey, İzmir Çeşme'de bir okulda memur olarak çalışmakta.

Hayat hikayesi ile herkesi gözyaşlarına boğan yetiştirme yurdunda büyüyen Mehmet Can Güney Kim Milyoner Olmak İster'in önceki akşam yayınlanan bölümünde 60.000 TL kazandı. Yarışma sayesinde ilk defa İstanbul'a gelen Mehmet Can Güney onu başarısız gören herkese başardığını ispatladığını belirtti. Hayali kazandığı para ile Türkiye'yi gezmek olan yarışmacı yaşam karşısındaki azmiyle tüm izleyicilerin gönlünü kazandı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayat hikayesiyle herkesi gözyaşlarına boğdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN