Kimse Bilmez 6. Bölüm tamamı tek parça hemen izle! Kimse Bilmez'de Sevda'dan şaşırtan sürpriz

17.07.2019 | 10:26

atv'nin sevilen dizisi Kimse Bilmez 6. Bölüm'de neler oldu? Kimse Bilmez 6. Bölüm yayınlandı.

KİMSE BİLMEZ TÜM KİŞİLERDE EN ÇOK İZLENEN YAPIM OLDU!

Salı akşamları atv ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez, 6.bölümü ile Tüm Kişiler kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Kimse Bilmez'in yeni bölümü, Tüm Kişiler'de %4,67 izlenme oranı ve %14,99 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

SEVDA, ALİ'YLE BİR DAHA GÖRÜŞMEME KARARI ALDI!

Sevda, gerçekleri Ali'yi anlatamadı. Ne yapacağını bilemez halde bir çözüm aradı. Bulduğu çözüm Ali'den uzak durmak oldu. Sevda artık sadece işine odaklanacak, Ali'den de babasından da uzak duracaktır. Ancak Ali'yi deliler gibi sevmektedir, Sevda kalbine söz geçirebilecek mi?

PİLOT, ERNİKO'NUN KATİLİNİN ALİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİ!

Duygu'ya zarar gelecek korkusuyla eczaneye saldıran adamı döven Pilot, Duygu'dan gördüğü yakın ilgi dolayısıyla çok mutlu oldu. Yıllardır aradığı Talat'la hapiste karşılaşan Pilot, ondan Erniko'nun katilinin Ali olduğunu öğrendi. Pilot, Ali'yi öldürmeye ant içti! Pilot, Ali'nin abisi olduğunu öğrenebilecek mi?

ALİ, SEVDA'NIN UYGAR'IN YANINDA ÇALIŞTIĞINI ÖĞRENDİ!

Ali, Köksal ve Hayriye'ye kendini aklımayı başardı. Ama Sevda'nın Uygar'ın ajansında çalıştığını öğrendi ve hayal kırıklığına uğradı. Sevda ve Ali arasında neler olacak?

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN