10. son bölüm fragmanı izle

9. son bölüm fragmanı yayınlandı. ATV' nin sevilen yaz dizisi ler' de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Peki yeni bölümde neler olacak... Kader annesine kavuşabilecek mi? Serkan'ın evlenme teklifine Eylül'ün cevabı ne olacak? Songül neden Defne'nin evini temizliyor? Bu durum karşısında Güney ne yapacak? Kader, kardeşine bir şey yapacak mı?

KIRGIN ÇİÇEKLER 9. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yaralı halde kapıya atılan Kemal, şüphelenen Mesude'ye bir açıklama yapmak zorundadır. Annesinin yerini öğrenemeyen Kader, Kemal'den adresi almak için Eylül'den yardım ister. Bu tekliften korkan Eylül, Kader'in ısrarı ile köşeye sıkışır. Serkan, Eylül'ün tekrar sevgilisi olmasını ister. Eylül, Cemre ve Serkan arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Defne intikamını almak için Meral'in peşindedir. Toprak ve Feride'nin sevgili olduğu söylentisi yayılır. Defne'nin yalanı ortaya çıkmak üzeredir... Yetimhanede kızların sürekli sorun çıkardığını düşünen Neriman, onları etkisiz hale getirmek için yeni düzenlemeler yaparak kızları hazırlıksız yakalar...

KIRGIN ÇİÇEKLER 8. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Mesude'nin Kemal cinayetini üstlenmesiyle kızlar serbest kalır. Kader, Kemal'i ortadan kaldıranın annesi olduğunu düşünür. Eylül, Mesude'nin serbest kalması için çareler düşünürken hepsini bir sürpriz beklemektedir. Toprak, Feride ile barışmaya çalışırken bir yandan kendini ona acındıran Defne'nin tuzağına düşer. Nazan, Eylül'ü hayatlarından uzaklaştırmak için Serkan'ı kızlara zarar vermekle tehdit eder. Serkan, Eylül'e bir zarar gelmesin diye ondan uzak durur. Cemre ise Serkan'a git gide âşık olmaktadır.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırgın Çiçekler 10. son bölüm fragmanı izle
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN