Türkiye'nin en iyi haber sitesi

4 ay önce kaybolan Emrah Sonka bulundu...

28 Ekim Cuma günü canlı yayına gelen Mehmet Sonka, aylardır oğlundan haber alamadığını söyleyerek bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Yayın esnasında Emrah’ın kaybından daha yeni bahsedilmişken müjdeli haber geldi. Mersin Ulu Cami’ye giden bir vatandaş Emrah’ın aylardır orada olduğunu ve camide kaldığını söyledi. Caminin imamı canlı yayına bağlanarak Emrah’ın aylardır burada kaldığını ailesiyle yaşadığı sorunlardan dolayı evden kaçtığını söyledi. Gelen bu müjdeli haber üzerine Müge Anlı oğullarının hasretini yaşayan aileyi vakit kaybetmeden Mersin’e gönderdi.

BABA OĞLUN DUYGU DOLU KAVUŞMASI!

Yayından hemen sonra Mersin'e giden anne babanın beklediği an geldi ve 20 yaşındaki oğullarına sağ salim kavuştular. Bugün (31 Ekim) ise Emrah ve babası birlikte canlı yayına geldi. Evden kaçıp giden Emrah, "Ailemde sorunlar yaşıyordum. Amcamların bana karşı uyguladıkları tavır ve tutumlar gururuma dokunuyordu. En son amcam tarlada çalışırken yüzüme tükürdü ve şaka yaptığını söyledi. Ama artık son damla olmuştu benim için. Gururuma yediremedim. Evden kaçtım. Her zaman saygılı düzgün bir çocuk oldum. Büyüklerime de küçüklerime de bir hatam olmadı." diyerek neden evden uzaklaştığını Müge Anlı'ya anlattı.

Müge Anlı; Çocuklarınızın birer birey olduğunu, onların da incinip gururunun kırılabileceğini unutmayın!

Emrah'ın bu denli gururunu kıran amcası ise canlı yayına bağlandı. Müge Anlı'nın "Size yaştınız veya sizden küçük biri yüzünüze tükürse ve bunu aranızdaki samimiyetten dolayı yaptığını söylese sizin de gururunuz incinip kırılmaz mı? diye sorarak Emrah'a yaptığı davranıştan dolayı özür dilemesini istedi. Emrah'ın yanına giden Müge Anlı "Üniversiteyi İstanbul'da kazanmak için gayret et. Okuldan arda kalan vaktinde de gelip benimle birlikte çalış. Seni çok sevdim, çok düzgün ve saygılı bir çocuksun.' diyerek Emrah'a destek olacağının sözünü de verdi.

Emrah'ın kaybından daha yeni bahsedilmişken, Müge Anlı ekibine müjdeli haber geldi. Mersin Ulu Cami'ye giden bir vatandaş Emrah'ın aylardır orada olduğunu ve camide kaldığını söyledi. Caminin imamı canlı yayına bağlanarak Emrah'ın aylardır burada kaldığını ailesiyle yaşadığı sorunlardan dolayı evden kaçtığını söyledi. Ekranda arandığı sırada Mersin Emniyet Müdürlüğü'nde olan Emrah, Müge Anlı'nın ısrarıyla 95 gün sonra ilk defa babasıyla konuştu. Çocuklarından aylardır haber alamayan aile sağ salim oğullarına kavuştukları için Müge Anlı ve ekibine teşekkür etti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
4 ay önce kaybolan Emrah Sonka bulundu...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN