"Bana benzemiyor" diye çocuğu alıp...

Adıyamanlı bir aile ile İstanbul’da yaşayan bir ailenin bebekleri, hastanede karıştı. Gerçek 3 yıl sonra ortaya çıktı. Ailelerden biri çocukları değiştirmeyi kabul etmedi, "İkisini de bize verin" dedi, sorun çözülemedi. Şimdi yargının kararı bekleniyor.

Adıyamanlı bir aile ile İstanbul'da yaşayan bir ailenin bebekleri, hastanede karıştı. Gerçek 3 yıl sonra ortaya çıktı. Ailelerden biri çocukları değiştirmeyi kabul etmedi, "ikisini de bize verin" dedi, Sorun çözülemedi. Şimdi yargının kararı bekleniyor.

Eymen ve Cihangir bebek, iki farklı ailenin çocukları..

Aynı gün doğan bebekler, hastanede karıştı. Eymen bebek, İstanbul'da yaşayan Selma ile Yusuf K. çiftine, Cihangir bebek ise, Adıyamanlı Meryem ve Selahattin Demirler çiftine verildi. Sonrasında iki aile arasında anlaşmazlık çıktı. Çocukları karışan Demirler ailesi, atv ekranlarının yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşadıklarını anlattı.

Olay, Yusuf K.'nın 'Çocuk bana benzemiyor' diyerek eşine boşanma davası açmasıyla ortaya çıktı. DNA testi yapıldı ancak Eymen'den alınan örnekler, hem anne hem de babayla uyuşmadı.

Bunun üzerine aile, yaptığı araştırma sonucunda, bebeklerin 3 yıl önce İstanbul Gaziosmanpaşa'daki özel bir hastanede karıştığını öğrendi. Bunun üzerine Selma K. ile Yusuf K. Adıyamanlı Demirler ailesine ulaştı. Durumu kabullenemeyen Demirler ailesi 'Ya ikisini birden bize verin ya da çocuğumuzu vermeyiz' dedi. Demirler ailesi ayrıca hastane aleyhine 3 milyon liralık tazminat davası açtı. İki aile ile hastane arasında başlayan çocuk davasında son kararı mahkeme verecek.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
"Bana benzemiyor" diye çocuğu alıp...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN