Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Catharina Cosman'ın babası bulundu!

Almanya'da yaşayan, 34 yaşındaki Catherina Cosmann hiç görmediği babası S. T.'yi bulmak için 14 Kasım Pazartesi günü canlı yayına geldi. Canlı yayına telefonla bağlanan baba "Ama bir DNA testi yaptıracağım. Catherina benim kızım çıkarsa onunla görüşmek isterim. Hoş geldi, sefa geldi derim. Ama annesi benim için bir kaçamaktı. Bir bebek olacağı aklıma gelmedi. O yüzden adımı geçirmemenizi istiyorum." dedi.

Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi her gün atv'de sizlerle buluşmaya devam ediyor!

Almanya'da Türk bir arkadaşına hayat hikâyesini anlatan Catherina'nın yolu Müge Anlı'ya düştü. Onu öz babasını bulmak için kilometrelerce uzak bir yola çıkaran hikâyesi ise şöyleydi; Anne Christine Drewtz, 1980 yılında Bulgaristan'da baba S.T. ile tanıştı. O dönemlerde Christine fotomodellik yapıyordu, S. T. ise bir turizm firmasında yönetim kurulu başkanıydı. Tatil için Bulgaristan'a giden Christine burada S. T. ile tanıştı ve birlikte üç hafta geçirdiler. Daha sonra S. T. İstanbul'a, Christine ise Almanya'ya geri döndü. Bir yıl boyunca ilişkilerini mektuplaşarak devam ettiren ikili, 1981 yazında yeniden Bulgaristan'da görüşmek üzere sözleştiler ve o yaz yeniden görüştüler. Ülkelerine geri döndükten sonra Christine hamile kaldığını öğrendi ve mektupla S. T.'ye bunu söyledi. Fakat bazı mektuplar birbirlerine ulaşmıyordu, bu yüzden Christine, S. T.'nin hayatıyla ilgili bir bilgiye sahip değildi. Fakat yine de bu çocuğu dünyaya getirmeye kararlıydı. 1982 yılına girildiğinde bir kızı oldu ve ona Catherina adını verdi. 1984 yılında ise bir telefon geldi. S. T.'nin İtalya'da bir trafik kazasında öldüğü söylendi. Şuan 34 yaşında olan Catherina babasının öldüğüne hiçbir zaman inanmadı. Babam öldüyse de kardeşlerim vardır düşüncesiyle onu aramaya karar verdi ve soluğu Türkiye'de aldı.

14 Kasım yayınından sonra ise aranan baba S. T.'ye ulaşıldı. Müge Anlı ile konuşan S.T. ; "Christine'nin hamile olduğundan haberim bile yoktu. Bana mektup yazmış, fakat o mektup elime hiç ulaşmadı. Onun hamile olduğu sıralarda ben zaten şuan ki eşimle evliydim. Bu ilişkiyi eşimden de çocuklarımdan da sakladım. Bu durum ortaya çıkarsa benim tüm düzenim bozulur, adımın geçmesini istemiyorum. Ama bir DNA testi yaptıracağım. Catherina benim kızım çıkarsa onunla görüşmek isterim. Hoş geldi, sefa geldi derim. Ama annesi benim için bir kaçamaktı. Bir bebek olacağı aklıma gelmedi. O yüzden adımı geçirmemenizi istiyorum." diyerek olayla ilgili açıklamasını yaptı. Bugün de canlı yayına bağlanarak sözlerini tekrar etti. DNA testi sonucunda babası ben çıkarsam, Catherina ile görüşürüm diyerek sözlerini yineledi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Catharina Cosman'ın babası bulundu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN