Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Diriliş Ertuğrul 20. son bölüm 2. fragmanı izle!

Diriliş Ertuğrul 20. son bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin merakla izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul'da sular durulmuyor. Kurdoğlu toyda aldığı büyük yenilgiden sonra obadan gitme kararı almıştı ancak tapınakçılar Kurdoğlu'nun gitmesine engel olup intikamını alması için zehir verdiler. Kurdoğlu bu zehri kullanacak mı? Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü 6 mayıs çarşamba günü yepyeni bölümüyle ekranlarınıza konuk olacak!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 20. BÖLÜM

Diriliş Ertuğrul 20. son bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin merakla izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Yeni bölüm de Kurdoğlu yeni planlarını devreye sokuyor. Tapınakçılardan aldığı zehirle ne yapacak? Ertuğrul haini öldürüp obaya huzur getirebilecek mi? Süleyman Şah tüm olaylar karşısında ne yapacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 19. BÖLÜM DE NELER OLMUŞTU?

Kurdoğlu'nun Gündoğdu'yu beylik yolunda kışkırtması devam ederken. Süleyman şah obada seçim yapılacağını açıklar. Ertuğrul ve Gündoğdu karşı karşıya gelir. Kurdoğlu Gündoğdu'yu aday gösterip bey yapmak için işe koyulur ve Obadaki beylerle Gündoğduyu seçmesi için tek tek konuşur.

Tüm bunlar olurken Turgutalp Aykız'ı boğmaya kalkar ve ilk kez ismini hatırlar.

Toy günü geldiğinde seçimlerde Gündoğdu adaylıktan vazgeçince ortalık karışır ve Kurdoğlu adaylığını koyar. Beyler Süleyman Şah'ı seçer ve Kurdoğlu obayı terk etme kararı alır.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 20. son bölüm 2. fragmanı izle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN