Türkiye'nin en iyi haber sitesi

26. son bölüm sezon finali fragmanı izle!

26. son bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı. TRT'nin heyecan dolu tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul bu hafta sezon finali bölümünü yayınlayacak. Yeni bölüm de dizide aksiyon tüm hızıyla devam ediyor. Ertuğrul'un ve obanın başına bela olan Titus ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul 26. son bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı. TRT'nin sevilen dizisi sezon finali yapacak! Herkesin merakla beklediği yeni bölüm de Ertuğrul Titus'u yakalayabilecek mi? Süleyman Şah iyileşebilecek mi? Tüm detaylar haberimizde...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 26. SON BÖLÜM

Kaleyi ele geçiren Ertuğrul ve Alpleri Titus'u ellerinden kaçırmışlardır. Kalenin içinde heryeri arayan alpler Titus'u bulamamışlardır. Öte yandan kaledeki diğer tapınakçıları idam etmişlerdir. Titus öldürdüğü bir alpin üstündekileri giydikten sonra kaledeki dehlizden kaçmıştır. Obanın başına bela olan Titus yakalanacak mı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 25. BÖLÜM

Kayı ve Kınık! Tapınakçıların, keçi kokan çoban sürüsü olarak gördükleri Kayılar, kaleyi bir anda kuşatmışlardır. İslam dünyasına büyük iftiralar atan ve zulümler yapan haçlıların beyin takımı olan Tapınakçılar, kendi kalelerinde fare gibi kapana sıkışırlar.

Deli Demir'in, İsodora'nın getirdiği planlarla kaleye gizlice açtığı dehliz ise kapatılmıştır. Yaşanan bu hayal kırıklığı, Kardinal Tomas ile Konstantiniyye'ye zorla götürülen Yiğit'in, Gündoğdu tarafından kurtarılarak ikinci dehlizi göstermesiyle büyük bir sevince dönüşür.İkinci dehlizi kullanan Ertuğrul'a bağlı kırk kişilik Kürşad takımı kaleye sızar.

Ertuğrul'un, Kayı bayrağını göndere çekmesiyle kale düşmüştür. Ne var ki Titus, karanlıktan istifade ederek kaleden kaçmayı başarır.Artık tek başınadır ve intikamdan başka bir şey düşünmemektedir. Ertuğrul'dan intikam almak için, onun bütün ailesini kadınlar ve çocuklar dahil öldürmeye yemin eder.

Süleyman Şah ve oğulları obada büyük bir coşkuyla karşılanır. Kayıların, gazası büyük bir fetih ve zaferle nihayetlenmiştir. Artık Ertuğrul ve Halime'nin evlenmesinin önünde hiç bir engel kalmamıştır.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 24. BÖLÜM DE NELER OLDU?


Kurdoğlu'nun ölümünden sonra, Süleyman Şah ve oğulları, Alem i İslam'ın başına bunca fitne, fesat ve bela musallat eden bu iblis güruhunun halline karar vermiştir. Bu kez toyda itiraz eden, hainlik eden yoktur. Ölümüne bir gönül birlikteliği vardır. Bu kararlılık ve şehit olma hususunda tavizsiz tavır obadaki birlik ve beraberlik ruhunu harekete geçirmiştir.

Kadınlar, yaşlılar ve çocuklar dahil obada yaşayan herkes bu büyük karar için el ele verecek ve alplerin savaşmak için destekçisi olacaktır. Süleyman Şah ve oğulları ile alpler, eşleri, çocukları ve analarıyla vedalaşırlar. Kayılar, hiç yaşamadıkları tehlikeli bir tecrübeye doğru yola çıkarlar. Bozkırın yiğit savaşçıları ilk kez bir kaleye saldıracaklardır. Bu onlar için bir ölüm kalım savaşıdır. Ellerinde güvenebilecekleri imanlarından ve pusatlarından başka iki şey vardır; Biri İsodora'nın ölmeden evvel onlara getirip verdiği, kaleyle bağlantısı olan dehlizin krokisi, diğeri de, İbn Arabi'nin müridi olarak Ömer adını alan yiğit savaşçı...

Ömer, kimliğini saklayarak içeriden onlara destek olacaktır. Tapınakçıların, keçi kokan çoban sürüsü olarak gördükleri Kayılar, kaleyi bir anda kuşatırlar. İslam dünyasına büyük iftiralar ve zulümler yapan haçlıların beyin takımı olan Tapınakçılar, kendi kalelerinde fare gibi kapana sıkışırlar.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 23. BÖLÜM DE NELER OLDU?


Diriliş Vakti! Kurdoğlu, hainliklerinin ortaya çıkması ve yaptığı darbe yüzünden en ağır şekilde cezalandırılır. İçerideki hainler birer birer imha edilmiştir. Ne var ki, Süleyman Şah ve oğullarının obanın içindeki düşmanlarını yok etmesi, onların bu bereketli topraklarda huzurlu yaşamasını temin etmeyeceği çok açıktır. Burada yaşadıkları sürece Tapınakçıların onlara huzur vermeyeceği ortadadır. Toyda iki seçenekleri olduğu ortaya çıkar; Ya bu cennet toprakları terk edeceklerdir ya da kalıp Tapınakçıların kalesini, başlarına yıkacaklardır. Süleyman ve oğullarıyla, birlik sağlanan obanın beylerinin kararı çok nettir... Alem i İslam'ın başına bunca fitne, fesat ve bela musallat eden bu iblis güruhunun halline karar verilir. Bu kez toyda itiraz eden, hainlik eden yoktur. Ölümüne bir gönül birlikteliği vardır. Bu kararlılık ve şehit olma hususunda tavizsiz tavır obadaki birlik ve beraberlik ruhunu harekete geçirmiştir. Kadınlar, yaşlılar ve çocuklar dahil obada yaşayan herkes bu büyük karar için el ele verecek ve alpların savaşmak için destekçisi olacaktır.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Diriliş Ertuğrul 26. son bölüm sezon finali fragmanı izle!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN